Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a 'dokumentum' filmről? (piramisok)

Figyelt kérdés
Az ilyen témákhoz mindig szkeptikusan állok hozzá és az ilyen 'dokumentum' filmek 90%-át általában már a 10. perc után kinyomom, a logikátlan és feltevéseken nyugvó megállapítások miatt. Ez a film viszont más volt, ész érvekkel támasztja alá a feltételezéseit, melyek már-már lehetetlen, hogy csak véletlen egybeesések legyenek. Lehet, hogy a film elérte célját és sikerült velem is elhitetniük egy hazugságot, de engem meggyőzött. Ti mit gondoltok erről?
2015. okt. 24. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz?
2015. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, elnézést, a link tényleg lemaradt: https://www.youtube.com/watch?v=E4xOKt2bUGU
2015. okt. 24. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a filmet. De nem igazán tudom, hogy mit gondoljak róla. Mondjuk bizonyos végkövetkeztetésekben nem látok logikát, de a kérdések, amiket felvet, nagyon jók.
2015. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy kicsit túl misztifikálja de vannak benne értelmes gondolatotok.


Pl az arany metszés nem véletlenül alakult ki a természetbe is rengeteg helyen előfordul. És bizonyítottan tetszik az embereknek nem olyan elképzelhetetlen hogy próbálkozásnál is pont ez jöjjön ki nekik.


Az építésnél meg ezer lehetőség és trükk van amit használhattak. Pl a japán kardokat se tudnánk elképzelni hogy készítették, ha nem maradt volna fent a technika.

2015. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én elgondolkodtatónak és érdekesnek találtam a filmet. Végre egy piramiskoról szóló dokumentumfilm, ahol nemcsak tátott szájjal csodáljuk ezeket az építményeket, hanem végre értelmes válaszokat/lehetőségeket is kézhez kapunk.
2015. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manipulatív agymosoda. De persze hinni lehet benne. Ahhoz mindenkinek joga van.


Mit is állít?

2015. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!