Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelehetö hogy rontás van...

Elképzelehetö hogy rontás van rajtam? Évekota nem jön össze egy kapcsolatom sem. Amikor kezdek erezni valamit irántuk mindig vége lesz valami oknál fogva. És ha igen hol lehet ezt levetetni? Valami itthoni praktika?

Figyelt kérdés

#Elképzelhetö #hogy rontás van rajtam?
2015. okt. 25. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi,semmi ilyen mond, pusztán nem találtad meg az igazit. Eljön majd az idő.
2015. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá praktika: mélyen gondolkozz el a saját személyiségvonásaidon. Biztosan van valami, ami miatt a partnereid egy idő után eltávolodnak. Ne külső okot keress, hanem belsőt és azon változtass.
2015. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg egy pszichológus segítségével.
2015. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből, amit elmondtál ez nem rontás, hanem egy "vakfolt" személyiséghiba benned. Te nem látsz rá, nem láthatsz rá valamiért, de olyan jellegű, amit nem csak egy ember vesz észre, hanem általánosan a párkapcsolataidban észreveszik, és nem olyan, amit elviselnének. Otthoni praktika erre az őszinte önvizsgálat. Lehetőleg jó mélyreható. Azzal van esélyed rájönni.
2015. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tudományág amivel még nem nagyon foglalkoznak. Ez az epigenetika.

Azzal foglalkozik, hogy hogyan öröklődnek generációkon keresztül, nem csak testi hanem érzelmi és más tulajdonságok is. Bert Hellinger ezt máshonnét közelítette meg, de a lényeg ugyanaz lett.

Mivel az ezotéria témakörben tetted fel a kérdést így leírom a saját átélt élményeimet és tapasztalataimat a Hellinger családállításról.

Szkeptikusan mentem el az elsőre, viszont amit ott láttam és éreztem az teljesen meggyőzött, hogy az epigenetika és amit Hellinger kitalált az valóság.

Többször voltam segítős és több állításom is volt már.

Orvosok is használják ezt a módszert. Legalábbis akik nem szűklátókörűek.


Több olyan emberrel is találkoztam ott akiknek nagyon hasonló párkapcsolati problémájuk volt, mint neked.


Saját magam olyan dolgokon mentem keresztül amiket nem lehet leírni, mert át kell élni és érezni. A saját családomban olyan megdöbbentő dolgok váltak számomra világosság amiről nem beszéltem senkinek, de ott a szeretet terében megmutatkozott a valóság. Igen az állam is leesett.


Az egész a személyiség fejlődésről szól egyébként. Akik korábban a személyiségproblémáról írtak azok jól látják. Neked kell fejlődnöd, de lehet, hogy valamelyik felmenőd gátol ebben.

Ez egy lehetőség, hogy felold ezt a gátat.

2015. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Missi_Key ***** válasza:
58%
komolyan azt hiszed ha valakinek olyan hatalma van hogy rontást tud rád küldeni,az olyan piti dolgot fog csinálni hogy ne találj párt?...HA-HA-HA
2015. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

az ezer lehetséges magyarázat közül sikeresen kiválasztottad azt ami felmentene minden felelősség aló.Mondvám:

Rontás van rajtam, nem az én hibám.


Hát pedig csak te tudsz tenni érte.


Nem tudok segíteni az ügyedben, még egy jótanácsra se futja, bocs.

2015. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Megértem a kérdezőt, én is hasonló problémával küzdök. Egyes szóhasználatban családi átoknak hívják: valami felmenőd rosszul elsült élete, rossz intelmei miatt kialakulnak olyan viselkedésformák, amik akadályoznak abban, hogy kiteljesedj ezen a területen. Nehéz kérdés, ahogy írták családállítás, kineziológus, meg ilyen területeken keress segítséget.
2015. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kössél érdekkapcsolatokat
2016. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még a problémád, akkor tudok egy valóban működő, házi praktikát és szívesen megosztom. Kell hozzá egy fehér gyertya, egy doboz gyufa, egy fehér papírlap, piros fonal és egy 5 cm-es fekete selyemszál vagy selyemszalag. Egyedül kell megcsinálni a mágiát egy teljesen sötét szobában.


1. A fehér gyertyát gyújtsd meg és a fehér lapra csöpögtess rá egy pentagramot.

2. Ezután helyezd az égő gyertyát a pentagram közepébe.

3. Állj fel és sétáld körbe 3x a lapot lassan, miközben 3x felolvasod a következő latin szöveget:


"SUNT LUMINARIA LITT

PARATA AD AURORA FATA

COMOEDIA ADEPTUS

IN AUDITORIUM IRE SILVESTRE"


4. Ha megvagy, ülj vissza és a fekete selyemszálat égesd el a gyertya lángjában.

5. Vagy magadnak kösd fel vagy kérj meg egy olyan illetőt, akit biztosan tudsz, hogy jó szándékkal van feléd és a piros fonalból kössetek a bal csuklódra egy karkötőt, amin 7 db csomónak kell lennie. Ez megvéd a további rossztól, míg le nem szakad.


Meg lehet csinálni életedben többször is ezt, de vigyázz, nem szabad túl gyakran, minden miatt rontaslevételt csinálni, csak amikor tényleg már nincs más megoldás. Erre figyelj! Pár nap alatt minden elkezd összejönni. Sok sikert!

2020. máj. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!