Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges jelenséget láttam!...

Különleges jelenséget láttam! Mi lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap (okt.26) éjjelén, éjfél körül nagyon világított a Hold. Fénye behatolt a rolón. Úgy éreztem, hogy MUSZÁJ megnéznem! Amikor kinéztem a Hold ketté vált, és egyre jobban távolodtak egymástól. Az eredeti Hold általában kékesebb árnyalatú, az "ál" Hold pedig vöröses volt. Szóltam anyának, hogy nézze meg, ő nem látta. (Hozzá teszem, nemrégiben ő úgy látta hogy mozog, de amikor szól apának, hogy nézze meg, akkor egy helyben állt) Rájöttem, hogy csak a jelenség nem mutatkozik meg mindenkinek.


15 éves lány vagyok, hiszek Istenben, hiszek az őrangyalomban. A jelenséget imádkozás után láttam.


Lehet hogy ez valamilyen jel? Miért láttam két Holdat? És miért csak én? Miket jenthet? Veletek is fordult már ilyen elő? Írjátok le, bármit tudtok.



2015. okt. 27. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Állj le a gombával. Fiatalkoromban én is élveztem az ilyesmit, de később rájössz majd, hogy nem éri meg a dolog. Ideje túllépned lépned rajta.
2015. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Gondoltam hogy egyből mindenki azt gondolja hogy beszívott vagy hogy túl sokat ivott csak azért mert ti ilyenek voltatok nem biztos hogy ő is az.
2015. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Égi jelet kaptal, cselekedj, és hirdesd isten szavát!
2015. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Régebben nagymamám is látott két holdat, nem hittük el neki.Aztán egy másik ismerős mesélte később hogy ő is látta.Sok évvel azután olvastam a neten egy tudományos cikket arról, hogy ilyesmi létezik, bár ritka jelenség.Most sajnos nem találom, de itt van helyette egy másik:


[link]


Én még nem láttam ilyet, bár nem nagyon szoktam éjszaka kémlelni az eget, szóval nem sok esélyem van különös jelenséget látni odafent.

2015. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem imádkozásnak és e jelenségnek lenne köze egymáshoz.

Főleg, emberek rosszul imádkoznak. Nem imádkozni kell, különben is milyen szánalmas szó ez. Nem imádod, hálát adsz vagy erős kérsz valamire.

Különben is te formádban nincs isten.

Őrangyalaidhoz sincs sok köze szerintem. Főleg azstrál típusu dolgokról beszélsz de nagyon is fizikális érzékszerveddel észlelted.

2015. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak Istent lehet imádni, imádatomat fejezem ki imádságaim által iranta és hálát adok mindazokért a dolgokért amiket kapok tőle eltekintve attól, hogy az a szemszögemből nézve jó -e vagy rossz. Mivel ha rossz próbára tesz, jellememet erősiti vagy próbára teszi, ha jó akkor meg örülök neki, sokan irják, hogy nincs Isten de hiszem, hogy van és csak ő segithet ebben az életben, nélküle csak egy túlhajszolt biorobot vagyok,de amióta segitseget kérek tőle és olvasom a Bibliát is azóta ez megváltozott értelmet kapott minden, nem tudom, hogy milyen jel lehetett konkrétan de szerintem ha kérni fogod imáidban a szentlelket akkor magyarazatott kapsz rá:-)
2015. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, már imádtkoztam a jelentéséért, de még sajnos nem kaptam "választ".

Aki nem hisz Istenben, az nem hisz az életben!

2015. okt. 27. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
de.
2015. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen valószínű hogy a mennyországban fenntartanak 6 milliárd emberhez 6 milliárd őrangyalt. Aztán ha rosszul végzik a dolgukat és elhalálozik az illető (eddig elég sok emberrel megesett már) két dolog történhet:

- úgyis ott köt ki a mennyországban tehát tök fölösleges volt őrködniük fölötte. Ha hamarabb meghal, hamarabb a mennyországba kerül ahol nem kell rá vigyázni

- a pokolba jut ki tehát megint csak azt jelenti, hogy rosszul őrködtek

2015. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rosszul őrködtek ? Ilyen butasagot ha nem ismered nem akarod megismerni Isten törvényeit az élet törvényét és eszed agaban sincs betartani, akkor őrködhet mögötted sokmilliard is akkor sem fogod, masodik Isten szabad akaratot adott az embernek Jézus azt mondta aki nincs velem az ellenem van, ugyh Te döntesz ,hogy vagy Isten szerint élsz vagy az ördög szerint, középut nincs, vagy betartom és törvényeit és kérem, hogy segitsen meg, hogy uttain maradjak és erőt kérek hozza, és reménykedem hogy halálom napján befogad, hiszek benne,hogy a mennyeknek orszagaba kerülök vagy nem, az őrangyal segithet az utjain maradni a rossznak nemet mondani, de ha tudatosan vetkezel nap mimt nap amit meg sem bansz sőt meg te vagy megsertődve,hogy hogyan banhat veled igy az elet akkor ne háritsd másra a felelőséget azert ahova jutsz
2015. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!