Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gondolatolvasás elsajátíthat...

A gondolatolvasás elsajátítható? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 15:32
1 2
 1/16 Legoman ***** válasza:
79%

Valamilyen szinten igen, de az koránt sem úgy fog működni neked, ahogy azt elképzeled.

Nem fogod hallani, hogy a másik mit gondol, csak úgy a fejedben, mert abba beleörülnél.

Helyette képek, és helyek jutnak az eszedbe, látni fogsz tárgyakat vagy egyéb dolgokat, és abból tudod kikövetkeztetni, hogy mire gondolt az illető.

2015. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Én azt mondom, inkább csak "ráérzel" az igazságra a másikkal kapcsolatban. Megérzed a valódi érzelmeit, megérzed, ha igazat mond, megérzed, amikor hazudik... és persze akkor ezek alapján majd neked jönnek azok a gondolatok, amelyek valamilyen mértékben az igazsághoz tartoznak...
2015. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, olvasd ki a fejemből, hogy hogyan.
2015. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
1.nek igaza van.Nekem az ének tanárnőm mindig mesél.Egyszer elmesélte hogy dolgozatot íratott .(egyébként nagyon jófej) és egy gyerek nem tudta a feladatot.Ránézett a tanárra és mosolyogtak így "mintha elmondta volna a megoldást". Meg kell lenni a megfelelő kapcsolatnak hozzá.
2015. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ês persze jól sikerült a dolgozat...:D
2015. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Konkrét gondolatolvasás nem hiszem,hogy létezne.Viszont a mentalisták közelállnak hozzá,ehhez rengeteg gyakorlás kell.
2015. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mert az lehetetlen, a gondolatok nem jutnak ki a fejből. Egy könyvet se tudsz úgy elolvasni, hogy be van zárva a fiókba.

Legjobb esetben a másik ember testbeszédéből, hanglejtéséből következtethetsz dolgokra, de az nem gondolatolvasás.

2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Legoman ***** válasza:

Az ember képes akár másnak az érzését is átvenni, és akár a gondolatát is.

Nem nehéz.

Biztos neked is volt már olyan, hogy előre megmondtad vagy hallottad, hogy mit akar kérdezni.


De, mint írtam a tényleges szavait nem fogod hallani, csak képeket fogsz látni arról, amire gondol.


Én régen szórakoztam ezzel.

Megkértem valakit, hogy válasszon ki egy országot, majd gondoljon abból az országból valamilyen jellegzetességre.

Nekem sikerül megmondanom, hogy milyen országra gondolt, és hogy milyen jellegzetességre abból az országból, mert láttam a képet. És ez színekkel is működik. :)


Nem nehéz, de nem is könnyű, erre rá kell érezni. :)

2015. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Legoman, ez azért sikerült, mert ismerted az illetőt, és volt fogalmad arról, hogy mi érdekli, mi tetszik neki, stb. Egy vadidegennel ez nem működne.
2015. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Konkrétan a gondolatot nem lehet olvasni.

De ha sokat vagy együtt valakivel akkor előbb utóbb tudod hogy mindjárt ezt mondja vagy azt csinálja.

A mentalista is ilyen, és a jós is általános emberi tényezőkre alapoznak és "csapják be" az érzékelésed.

Ez sok tanulással elsajátítható bárki számára. :)

2015. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!