Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az illuminati miért a sátán...

Az illuminati miért a sátán oldalán áll és miért ezt nyomatja a médiában ha a sátán szenvedést meg véget hoz ennyire hülyék lennének?

Figyelt kérdés
Most annak kéne hinnem hogy nem ok nélkül választották és az élet kegyetlen azért lett ez így ? Vagy annak hogy van valami agybajuk? Komolyan olyanok akik ezen gondolkodnak válaszolhatnának én már lassan semminek nem hiszek.Melyik oldal akarhat jobbat az embernek szerintem istentől logikusabb azért bár nem biztos hogy a vesztes fél a rossz mindig. Angyalok álszentségében van valami elvégre a nevük is eredete az hogy butítók. Trollok ,szkeptikusok,mélyen fanatikus vallásosok, dilisnek nézők kíméljenek.

2015. dec. 7. 07:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért mert rosszakat tesznek ? De ezért miért kell sátánista jelképekkel díszíttetni mindent? Oké megtehetik de mi a fa..sznak?
2015. dec. 7. 07:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
" Trollok ,szkeptikusok,mélyen fanatikus vallásosok, dilisnek nézők kíméljenek." - Na, akkor nem lesz nagy társaságod. :-)
2015. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Angyalok álszentségében van valami elvégre a nevük is eredete az hogy butítók"

Mi van? XD Az "angyal" szó a görög angeloszból származik, ami hírnököt jelent...

Nem vagyok szkeptikus, rengeteg mindennek utánaolvastam, és tudod, mire jutottam? Az illuminati egy mítosz, amiről jópofa könyveket lehet írni, de a valóságban aligha létezik már a rend, vagy ha akad egy-két fanatikus követője, a befolyásuk nyilvánvalóan nulla.

2015. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sátánizmus inkább divat, és téves informálódás keveréke, mint igazi hit. Akik hatalomra vágynak, de nem képesek ezt maguk elérni, elég gyakran próbálkoznak vele.

De ez eleve esélytelen. A sátán az égi seregek tagja akit az isten azzal bíz meg, hogy kísértse meg az emberek hitét. A látszólag istenfélőket megpróbálja, hogy az isten láthassa, valóban féli e őt.(Jób könyve) Az evangéliumokban Jézust kell megkísértenie, és letérítenie az útjáról. A jelenések könyvében van megírva, hogy levettetik a földre a végítélet előtt. Ez, ha nem boncolgatjuk mindenféle elvont, és belemagyarázó okfejtéssel, akkor azt jelenti, hogy csak a végítélet előtt taszítják ki a mennyből, az égi seregből, és szabadul el végképp a földön. Mivel addig az égi seregek tagja, és isteni parancsot követ, nem nevezhető az eredendő gonosznak.

Egy kicsit más: az ószövetségben igen kevés szó esik démonokról. A sátán mint isten egyik szolgája kerül említésre. Az embereket sújtó betegségek, katasztrófák mind isteni eredetű büntetések az engedetlenségért. A jelenleg démonként ismert nevek, mint Baál, és Astarot, meg Molok olyan istenek nevei, akiknek a tiszteletét Jehova megtiltotta.

Ezek alapján a sátánizmus, a diabolizmus, és hasonló középkori tévutak elvesztik az értelmüket.

2015. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meditálni angyalokkal és rájössz, hogy ők léteznek,

fantasztikusak.

2015. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már a kérdésnél elakadtam. Az illumináti titkos társaság lévén miért nyomatná magát a médiában? Mária..:D

Másik meg, tegyük már fel, hogy az illuminati egy gonosz valami, ami akarja a gondolataidat, bármi. Úgy befolyásolna téged, hogy szia, itt van egy valag hülyeség a tévében, te most befolyásolva vagy. Nem, ha létezik cukrosbácsiként viselkedik nyilván.. Nem fogod észrevenni sem Vodafonos reklámokban, sem videoklipekben.

2015. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!