Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtos álom vagy asztrál...

Tudtos álom vagy asztrál utazás volt?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mindkettőről, tudatos álmom már többször volt, de az asztrál utazás még nem sikerült.

Múlt éjjel felébredtem, és ez az alkalom tökéletes időzítésnek bizonyult arra, hogy megint probálkozzak az asztrálutazással. Elkezdett bizseregni a testem és próbalkoztam kitolni magam a fizikai testemből. Sikerült felállni, és eddig olvasott tapasztalataim alapján kilebegtem a hazból az ablakon keresztül az úttestre, de már nem sok képem van róla, hogy mennyire volt hű a valósaghoz. Mivel olvastam, hogy első alkalommal ne legyünk kint sokáig, el is mondtam magamban a varázsszót: visszatérek a testembe. Abban a pillanatban kinyitottam a szemem és felébredtem. Eddig minden oké, de akkor jöttem rá, hogy nem is otthon vagyok, és mikor kiléptem (elvileg) a testemből az otthon történt, úgy ahogy a többi esemény is. Ez akkor most mi? Lehet, hogy annyira szeretném kipróbálni, hogy ezt álmodtam?



2015. dec. 24. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem amikor halálpontosan abban a térben voltam, ami a "valóság", akkor egy kivételével mindig valami démon volt a testemnél és buzerált. Egyszer bukfencezgettem a levegőben, lebegtem a szobámban.


két példa: konyhában lebegek, majd iszonyat hirtelen vissza a testembe felriadok és tudom hogy démonok buzeráltak. Akkor még nem láttam soha őket, csak "normál" álomban.


Egyszer pedig éreztem hogy ott van velem. Hason fekdütem, kifordultam a testemből oldalra és ott volt...



A többinél, amikor pl repültem a város felett, vagy bármi más. Akkor mindig valami általalam létrehozott helyen voltam. Vagy legalábbis nem volt ismerős a hely. Lehet másik város volt,...


Nem is tudom mit akartam pontsoan ezzel mondani, mert én sem értem pontosan hogy működik.


Alkalmanként rájövök hogy álmodok, de akkor beindul az hülyeség a fejemben mit kéne tenni, kérdezni... és ez visszahúz és felébredeke.

2015. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:

Elkezdtél kilépni a testedből, és közben elaludtál.

Ha az éjszaka kellős közepén kelsz fel, akkor gyorsan visszatudsz aludni, főleg ha fáradt vagy. Ilyenkor könnyen lehet tudatosan is előidézni.

Én olyannal kísérleteztem régen, hogy mikor felkeltem az éjszaka közepén, és visszafeküdtem, akkor a hipnagóg képekből próbáltam egy álmot kreálni, ami többségében sikerült is, utána pedig már én irányítottam. :)

2015. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen tervezgetek egy ausztrál utazást, nagy álmom.
2015. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt semmiféle utazásod/repülésed/révülésed...

Az alvás közben bekövetkező valóságosnak tűnő eseménysorozatot ÁLOMNAK nevezik. Nem asztrálutazásnak.

2015. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!