Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazással milyen...

Asztrálutazással milyen tapasztalaitok/tudásotok van?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 13:46
 1/8 Legoman ***** válasza:
100%

Én mikor elsőnek csináltam tudatosan, akkor egy fél óra után sikerült delta binaural zenével/ütemmel.

Mikor kikerültem, akkor csak pár másodpercig láttam a dolgokat, és utána elhomályosult minden, majd visszakerültem a testembe.

Mikor nem tudatos volt, akkor könnyedén tudtam mozogni is, de mikor megijedtem elsőnek, akkor rögtön visszakerültem a testembe.


Nagyon jó élmény egyébként, és tényleg jó érzés kívülről látni magad. :)

Mikor felébredsz, akkor is kipihentnek érzed magad, és jól is. :) Ezt nem lehet elmondani milyen, ezt érezni kell. :)

2015. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legómen, te mindig azt mondod hogy meditálás közben ne hallgasson zenét senki, mert akkor csönd kell erre binauralt hallgatsz. :D
2015. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Legoman ***** válasza:

A binaural nem zene!

Az csak egy lüktető ütem, amit szinte nem is hallasz, de az agyadat kezdetben a megfelelő frekvenciára hangolja, hogy kikapcsolódjon minden érzékszerv.

2015. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Én már voltam, nekem nem jött be. Baromi meleg van, és a kenguruk nem is cukik! :(
2015. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Ja bocs, az Ausztria volt... :D
2015. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20%

Én legutóbb látogatást tettem a Jupiteren, de ehhez nagyon magas szintű tudás és sok gomba kell. A helyszínen új varázslatokat és magasabb szintű meditációs tranzakciókat sajátítottam el a Juppiter egy holdján található életfa iskolában.


A tudást mind a mai napig használom, mivel a mindennapi életemet is segíti. Tehát nekem megérte az utazás.

Arra persze figyelni kell, hogy ne adagold túl magad, mert célt téveszthetsz és a pokolban köthetsz ki.

2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
Úgy tudom az veszélyes. Találkozhatsz negatív lényekkel is akik nem túl rokonszenvesek. Persze ha nem merészkedsz túl messzire akkor nincs gond. De jobb félni mint megijedni. Így jobb megelőzni egy esetleges találkozást azzal hogy kialakítod számodra a legmegfelelőbb védelmet. Azt is jegyezd meg hogy az asztrális síkon mivel gondolattal teremtesz így nagyon megfontoltnak kell lenni. Nem szabad rossz dolgokra gondolni, nem szabad félni, mert akkor a tudatod alatt kivetítheted a félelmeidet és valós fenyegetésként érzékeled majd. Én is nagyon érdeklődöm a téma iránt habár még nem jött össze. Írj privit ha gondolod bővebb infókért.
2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsó kommentelő jól irja a dolgokat

nagyon vigyázni kell vele mert hatalmas veszélyei vannak

arról nem is beszélve hogy mi van ha nem tudsz visszatérni!!

2016. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!