Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan "keletkezik kép" a...

Hogyan "keletkezik kép" a tobozmirigyben amit "rávetít"az agyalapi mirigyre?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az ott képződő kép vagy mutatkozó kép látszódik a harmadik szemnél.

Mi okozza a kép képződését? Nemtudom jobban kifejezni magamat a kérdést illetően.


2016. jan. 7. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
De ugye tudod hogy a harmadik szem,vagyis a tobozmirigy nem arra szolgál hogy lássunk?
2016. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom arra is szolgál aztán még mire is azt most nemtudom de szerintem ismerős lesz a válaszod ha válaszolnál.
2016. jan. 7. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Tudni kell , hogy a tobozmirigy nem csak az embereknél van,hanem az állatoknál is.

Nákunk koordinálja az éjszakai/nappali hormon működését.

Részben igazad van , mert a látószervek által felfogott inkeregre reagál , de nem látunk igazán vele.Aztán meg ez befolyásolja még az álomciklusunkat.

2016. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom.

De nagy köze van a "nem e világi"dolgok érzékelésében is ugye?

2016. jan. 7. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen ez így van.Ha aktiválni tudod a tobozmirigyed erre a feladatra akkor sokkal fogékonyabb leszel minden ilyen dologra.

Valakik szerinte sokkal több szellemmel kapcsolatos dolgot észlel,valaki szerinte sokkal jobban látja a aurákat.Erről tudok még mesélni,ha érdekel írj privátot.(próbáltam az auralátást)

2016. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "harmadik szem" mint szerv a szemen, és bőrön keresztül észlelt beérkező fény alapján szabályozza a bioritmust. A nem fizikai szervként értelmezett harmadik szem pedig nem úgy működik, mint egy szem, és nem vetít semmit sehova. A nem fizikai érzékelés másképp működik, mint a fizikai. Ha fizikai látványnak, vagy más ingernek észleled is, ez csak amolyan illúzió. Az információt az elméd, és azon keresztül az agyad dolgozza fel, és mintegy válaszként keletkezik a fizikai érzet. De nem ez az elsődleges. Tulajdonképpen ez már csak válaszreakció, nem is az igazi észlelés maga.
2016. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!