Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a negatív gondolat...

Hogy tudnám a negatív gondolatokat kitakarítani a fejemből?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós (még) de olvastam, hogy a negatív gondolatokkal nagyon gyorsan be lehet vonzani a rosszat. Hogyan legyek pozitív?
2016. jan. 18. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

ne félj attól hogy a negatív gondolataiddal bevonzod a rosszat :D


nem kell őket kitakarítani jól helyen vannak ott ahol vannak.

2016. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És hogyan legyek pozitív? :)
2016. jan. 18. 14:32
 3/17 anonim ***** válasza:
adj őszinte hálát a legapróbb jó dolgokért is
2016. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd természetesnek a jó dolgokat, értékeld őket. Figyelj fel rájuk, pont úgy mint a rosszakra.
2016. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
46%

Figyelj, hogy nem társulnak-e a negatív gondolataidhoz erőszakos, pusztító gondolatok.


Lehet, hogy a Régi Istenek okozzák őket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2016. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne minősítsd a gondolatokat! A gondolatok nem jók és nem rosszak, nem pozitívak és nem negatívak.


Ne álljon szándékodban kitakarítani (megszüntetni) a gondolatokat! Gyakorlással el tudod érni, hogy nem gondolod tovább a gondolatokat, nem vonódsz bele a gondolat folyamba - amikor rajta kapod magad, hogy gondolat keletkezett (észreveszed, hogy gondolat keletkezett), a gondolat továbbgondolása helyett tedd fel a kérdést: Kihez jött ez a gondolat? Ezután a kérdést válasz nélkül hagyva figyeld tovább a következőkben felbukkanó gondolatokat!


Ez a gyakorlat egy kisebbfajta spirituális rendszer része, de így önmagában is működik.

2016. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Feloldod azokat a tudattalan tartalmakat amik táplálják azokat
2016. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kérdeztem, mert mások mondják, mennyire negatív vagyok, ne csodálkozzak azon ha semmi sem jön össze, mert a gondolataimmal bevonzom a rosszat.
2016. jan. 18. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

ja én is igy vagyok sajnos

ha valami nem úgy történik ahogy szeretném, akkor már egyből olyan gondolatok jutnak az eszembe hogy persze, mert szerencsétlen vagyok mert szar az életem és sose lesz jó

2016. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fish1 ***** válasza:
Figyeld a gondolataidat. Amikor azon kapod magad, hogy negatívkodsz, akkor ezeket helyettesítsd pozitív gondolatokkal. Egy idő után menni fog magától, de ehhez kitartás kell.
2016. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!