Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szellemek, szörnyek, fura...

A szellemek, szörnyek, fura lények a beteg psziché manifesztációja?

Figyelt kérdés

Azaz kivetülés, egy adott rém egy szimbólum, lelki bajokat jelez. Tehát innen ered, hogy sokan azt hiszik, hogy léteznek szellemek, miközben csak az elméjük jatszik velük, így ,,megfogható, összefoglalhatóak'' az adott félelnek?

Aki nalam okosabban megtudja fogalmazni, annak itt a terep


2016. febr. 8. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én koraszülött voltam, oxigénhiánnyal, ami miatt nem vagyok teljesen százas legalábbis azt értik ez alatt, hogy néha akad a gondolkodásom.

Na mindegy, nem tudom vágod e a Mullholland Drive című filmet.

Abban van az éttermrs rész, na kb olyan nekem is volt, azóta van autoimmun betegségem is, úgy megijedtem.

Plusz állandóan egy másik bolygón jártam, amire egyszer valaki felfigyelt, amikor leírtam, mert ő is járt ott.

Szal valaminek kell lennie.

Elfelejtettem hogy az a valaki is koraszülött volt.

2016. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen rossz úton jársz ! A szellemek és ezek a démonszerű lények amiket az emberek látnak, azért látjákmert valóban ott vannak, csak fizikailag nem láthatóak, mert interdimenzionális lények. Lélek frekvencián érzik.
2016. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első-lecsekkolom, amit írtal.

Második, te ilyesmikben hiszel?

2016. febr. 8. 19:44
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom láttatok-e a Babadook című ausztral pszicho-horrort. Abban az van, hogy a csaj, meghaltva férje. Évekig lappang benne, de valahogy a gyerekére is átragasztja a félelmét, így végül is a gyerek latjacelőbb a rémet, az kattan be előbb, aztan az anyja is, ugyanazt a lidércet latjak. Ilyen szerintem ritkan van, hogy egyszerre kattannak be, inkabb csak a film rendezőinek volt élénk a fantáziaja, meg hát becsapós is akart lenni a film, mert mint a végén kiderül, nem is létezik a lény, csak az ő elméjük ídézte elő, s ez mindörökké bennük szunnyad.

Biztos ti is voltatok mar lelkileg padlón, ilyenkor gyakran előfordul, hogy félelmeteseket álmodunk, így dolgozza fel a lélek a tôrténéseket, gyakran arcaikus lények formajaban. Amolyan kollektív almok ezek, lehet hüeséget írok. De pl volt olyan is nalam, hogy sokat dolgoztam, elég stresszes életet éltem, s emiatt hakran voltak alvásparalíziseim, amit egy kedves ismerősöm úgy mondott el, hogy olyan, mintha démon ült golna a mellkasára.

2016. febr. 8. 19:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, qwerty-n elég hibásan tudok írni😐
2016. febr. 8. 19:56
 6/12 Legoman ***** válasza:
48%

Az alvásparalízis teljesen más, mint a teljesen éber állapot.


A kettőt ne hasonlítsd egymáshoz.


A szellemek, szörnyek, fura lények valóban lehetnek egy beteg embernél hallucinációk. Viszont a hallucinációnak vannak tünetei.

Ha valaki hallucinál, akkor nincs magánál, beleéli magát a szituációba, nem tudja magát kontrollálni.

Míg, ha valaki szellemet lát, az igen.

2016. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem helyes szerintem hallucinációnak titulálni olyan élményeket, amelyek sok embernél nagy hasonlóságot mutatnak.Például a halálközeli élményben átélt hasonlóságok és még sorolhatnám.A hallucinációk azonban nem szoktak feltűnő hasonlóságokat mutatni .
2016. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira beteg a psziché, mint amennyire elmosódik a képzelet és a valóság érzékelése közötti határ az agyban.
2016. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy lehet, hanem valóban csak hallucinációk. Egyébként ilyen választ nem sokat fogsz kapni, ellenben mindenféle vad teóriákat hallhatsz itt, ez az ezotéria. :D


A hasonló hallucinált élményekkel sincs semmi probléma, kellően nagy számú emberből lesz pár akinek hasonló a halluja. Meg annyira az sem meglepő hogy hasonló betegségnél hasonlóak a tünetek.

2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha ez így van hogy lehet hogy több egymástól föggetlen személy is ugyan azt látja mint én? :)

És nem én kezdtem a beszámolókat! :)

2016. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!