Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetem a fájdalomkü...

NEMAKAROK kérdése:

Hogyan növelhetem a fájdalomküszöbömet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy mostanába sokat verekedem és nem szeretem mikor engem ütnek mert fáj.Alapjában véve jól tudok verekedni csak nem bírom ha megütnek erősebben.És sokszor ezért nem állok ki,csak ha nagyon muszáj.

Válaszokat előre is köszi.



2016. febr. 12. 14:59
 1/4 Legoman ***** válasza:

Ha eltűröd, és megpróbálod kivédeni az ütést, ha ismered a fizikát (számít), és a tested, akkor nem lesz nehéz.

Ha tudod hol a gyenge pontod, akkor annak szentelj nagyobb védelmet, ha tudod hol nem fáj, mikor odaütnek, akkor azt használd!

Ez a leggyorsabb módszer.


Menj végig a karodon, lábaidon, és a testeden, és figyeld meg, hogy hol fáj. Ha találtál olyan pontokat, ahol nem fáj, ha odaütsz, akkor filctollal vagy valamivel meg is jelölheted, hogy ne felejtsd el, és ez alapján kidolgozni, hogy miként védd meg a gyenge pontjaid.

2016. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fájdalmat kell magadnak okoznod, és valahogy el kell cseszned az idegeidet. és erősödnöd kell, minél izmosabb vagy annál nehezebb fájdalmas ütésekt bevinni neked pl.: hasba vagy gyomorszájba
2016. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ozmium42 ***** válasza:
Az adrenalin is növeli a fájdalomküszöböt.
2016. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Makacsság is kell. Önbizalom. Nem puhánynak, hanem férfinak érezd magad. Ne légy kényes.
2016. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!