Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen szerencsétlen? Es hogyan uzzem el a negativ gondolatokat?

Figyelt kérdés
A sátán teszi ezt én tudom azert vok ilyen balek, meg a negativ gondolatokat is neki köszönhetem, ha sokat imádkozom isten megved satantol?

2016. márc. 3. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Tudsz példát írni? Nem lehet, hogy csak azt hiszed, hogy szerencsétlen vagy?
2016. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan az vagyok mindenben, akarmibe fogok akármit csinálok semmi se sul el jol
2016. márc. 3. 21:27
 3/5 Kevinkószner válasza:

Úgy látom a negativitás fogságába estél :D. Nos, helyzeted nem reménytelen, ha jól veszem ki a szavaidból, akkor hiszel Istenben. Az jó, ha az ember hisz, mert akkor könnyebben túl lendül a nehézségeken (az lényegtelen, hogy valaki Istenben, Buddhában, az UFO-kban, a macskájában, a szellemekben, vagy bármi másban hisz, de az a lényeg, hogy legyen hite).

Próbáld pozitívabban szemlélni a dolgokat. Ne a rosszat lásd, hanem a lehetőségeket, a tanulságot egy-egy dologban. Olyan nincs, hogy sose semmi sem sikerül, olyan viszont van, hogy valaki csak a rosszat veszi észre mindenben, és így persze, hogy nem lesz javulás, mert önmagad ellensége vagy.

2016. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 death42 ***** válasza:
32%
Kérj tőle bocsánatot és nem fogja ezt tenni veled. Te leszel isten csírája.
2016. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

>A sátán teszi ezt én tudom azert vok ilyen balek


Lol, persze, sokkal könnyebb valaki mást okolni ahelyett, hogy felvállalnád a felelősséget a saját gyökérségedért.

2016. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!