Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Maddii kérdése:

Mik a jelei annak, hogy sikerült a szellemidezés?

Figyelt kérdés
Kipróbáltuk 3 barátnőmmel megidézni Petőfi Sándor szellemét. Egy filmben látott módon: Kötbe álltunk és elmonduk amit tudunk róla és lehívtuk a Földre. Ezután kb. 10 perccel három madár a semmiből(!) elhúzott melettünk. Amúgy azota az olyan fajta madarak sokszor húznak el mellettem. Ez leget jel? Vagy mik a jelei annak, hogy sikerült?

2016. márc. 29. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni!
2016. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyszer biztos. :D :D
2016. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Petőfi elég régen meghalt. Ha valaha maradt is hátra belőle kísértet, az már rég eltűnt. Ahogy ti hívtátok, az maximum a filmben működik. A valóságban nem igazán. Egy szellem nem fog madárral jelezni, hogy ott van. Ha tényleg meg tudod idézni, azt észreveszed. Nem azért, mert kopog körülötted, vagy jeleket ad, hanem mert a sikeres idézés kritériuma a kapcsolat felvétele. Azt pedig érzed.
2016. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komoly valszolra számítottam nem viccből tettem fel a kerdest. Akkor meg a humor kategoriaba raktam volna
2016. márc. 29. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Heveny hasmenés.
2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy elképesztő, hogy madarakat láttok mindenhol, én hónapok óta nem láttam egyet sem. Gondolom nem verebek voltak, amik annyira ritkák, hogy még a google képkereső is lassan dobja ki a találatokat ha rákeresel.

Ijesztő én mondom.

[link]

2016. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké. Komoly válasz: Petőfit nem tudod megidézni. A halottak 99%-át nem lehet megidézni. Ha valaki hátramarad halála után, az ritka, és problémás eset. De ők sem örökre maradnak. Ahogy ti próbáltátok, úgy nem fogtok senkit megidézni. Így esetetekben jelekről nem lehet beszélni. Ha működő módszert használsz, és jól is csinálod, akkor meg nem kell megkérdezned, mik a jelei a sikernek, mert teljesen egyértelmű lesz.
2016. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Összehasonlításos alapon ellenőrizheted sikereteket.

Ha ugyanez a madaras dolog lesz az eredmény akkor is, ha Hófehérkét vagy Törppapát idézitek meg, akkor Petőfi is sikerült.

2016. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!