Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista bibliából sokat...

Sátánista bibliából sokat lehet olvasni a démonokról és esetleg segít a könyv idézni démont?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 20:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
igazából nem ez a legfontosabb csak ez is érdekel... pl.: a barátnőmmel örökké együtt akarok lenni és nagyon boldogan nagyon sok nevetéssel és kalandal örökké és hátha tud segíteni valamiben a könyv ha elolvasom vagy választ vagy egyéb érdekes dolgot tud nekem mondani
2016. ápr. 14. 20:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokban biztos nem segít
2016. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Óuh haggyuk már az összes ilyen dolgot a p***ába. Ne haragudj de torkig vagyok már az ilyen butaságokkal.

Nem tudom hány éves vagy, de ha 18 év alatti (és nagyon remélem hogy nem tévedek!) akkor nagyon gyorsan érleld be az agyad lágyát!

Mindenért te vagy a felelős! Nem valami sátánista biblia, nem szellemek, nem démonok!

Csakis TE!! Te, te, te, te, te és TE!

2016. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Fura helyen keresed az örök boldogságot, és vidámságot. A mágia egyik ága sem biztosítja számodra azt, amit leírtál, nem csak a démonok nem.
2016. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Menj a Roxfortba tanulni. A 9 és 3/4. vágányt keresd.
2016. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

tegnap 21:58


Csak győzze kivárni a tízen méteres sorokat, amik még napjainkban is vannak előtte.

2016. ápr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3. te is tul sok pszichológiát néztél a youtubon mint én :'D?
2016. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Magyarul is elolvasható neten a sátánista biblia egy része. Ajánlom is, mert rögtön rájönnél, hogy köze nincs sem a Sátànhoz, sem holmi démonokhoz.
2016. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mandy1408 ***** válasza:
Az Anton Szandor LaVey félére gondolsz? Ha tudsz angolul összeülhetünk lefordítani. :D
2016. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 meszasa válasza:

Számomra nagyon furcsa, hogy a pozitív értékeket (boldogság, nevetés) miért egy negatív örvényben keresed.


Bár persze aki elemezte már az ősi Jin-Jang jelentését az nem csodálkozik ezen, hisz a gonoszságot a jó hajtja, míg a jót a gonosz. (Mondjuk ehhez sok év kell hogy megértse valaki.)


Javaslom, hogy ha ezek az értékek fontosak a számodra, akkor nézz körbe hogy hol látsz sok mosolyt és boldogságot, olyan emberek arcán látod akik nagy anyagi javakkal rendelkeznek vagy olyanoknál akiknek van elég mindenből. Olyan párokat látsz boldognak akik foggal körömmel ragaszkodnak egymáshoz, vagy olyanokat akikről talán elsőre rá sem jössz, hogy egy pár.


Tudod én 18 éve élek együtt a párommal és mindig az volt a filozófiám, hogy ha el akar hagyni, akkor nem fogom megállítani, mert inkább látom őt mással boldognak, mint magam mellett boldogtalannak, és szerintem ez a szeretet.

2016. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!