Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért látom a démonokat? Van...

Miért látom a démonokat? Van rá megoldás, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
Olyan 3 éve kezdődött, hogy elkezdtem érezni, ritkán pedig látni is a démonokat, ez nekem megnyugatató érzés és sok önbizalmat ad, úgy érzem, mintha vigyáznának rám, pl. mikor szükségem van akármi segítségre akkor segítenek, megvédenek, pedig nem kérem, nem érzem helyesnek ezt az egészet ezért szeretnék megszabadulni tőlük, mitől alakulhatott ez ki ? Lehetséges, hogy megbízták őket ezzel a feladattal ?
2016. ápr. 21. 15:58
1 2
 1/12 death42 ***** válasza:
Kérdezd a pszichiáteredet.
2016. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hagyd abba a drogozást .... Ha nem drogozol akkor 90% az esélye, hogy skizofrén vagy.
2016. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

erre sokmindent nem tudok mondani...nem zárkózom el ezektől a dolgoktól, de azt se mondom,hogy elhiszem. ha te annyira elhiszed ezt magadnak,akkor szerintem ne itt kerdezősködj róla,hanem valami médiumnál,bár azok is szélhámosok. talán 1000-ből egy aki lehet tényleg az.

másik szemszogbol..amúgy meg a démon az nem gonosz???a démon nem evilági lény...ha meg a démon neked segít, akkor te vagy a megtestesült gonosz :D

tehát vagy valami idegi rendellenességed van, vagy valami cuccon lógsz, vagy en nem tudom. demonokkal haverkodni nem jelent jót.

2016. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kamu. Ugyanis nem léteznek démonok. Legalábbis nem olyan formában ahogy azt a kérdező hiszi/gondolja..
2016. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
teljesen biztos vagy ebben?nem látsz rá más magyarázatot?esetleg képzelődsz bizonyos stresszes helyzetekben?írtad,hogy "segítenek". es segitsegre bizonyos helyzetekben van szuksege az embernek.
2016. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 death42 ***** válasza:
#3 Jószándékú démonok is vannak, mármint állítólag. [link]
2016. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztosan nem képzelôdök, keresztények vagyunk a családommal és ők tudnak róla, mert volt már volt már olyan, hogy fényképeztem és rajta volt a képen egy, szerintük ez jót nem jelenthet, hogy vallásos ember előtt megjelennek
2016. ápr. 21. 16:30
 8/12 anonim válasza:

ja jó,bocs,sok horrort nézek,azert gondolom hogy gonosz :D hat szerintem sem jelent jót,semmiképp,ha látod őket.akár léteznek,akár nem.

remélem te nem ferike ekszöszájzbúk féle vagy :D

2016. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
amúgy egyszer én is fotóztam a macskáinkat,és tele volt gömbjelenséggel.legalábbis azt hittem.aztán rájöttem,hogy valami szarok szállnak a levegőben,és ha arra rásüt a nap plusz vaku,akkor gömbjelenség lesz belole :D
2016. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
próbálj reális magyarázatot keresni. persze,hogy elhiszed magadnak,mikor a családod is egyből azt mondja,hogy igen,tuti az. ha az ember bebeszél magának valamit,ez igy mukodik. konnyebb tulvilagi dolgokra fogni,minthogy felismerjunk egy problémát.
2016. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!