Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már a kezdetektől úgy érzem,...

Health visitor kérdése:

Már a kezdetektől úgy érzem, rossz "korba" születtem. Más is van ezzel így? Mit jelent ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt elmagyarázni, de már kiskoromtól kezdve úgy érzem, valami "csúsztatás" van az életemben. 1995- ben születtem, de valamiért olyan nekem, mintha 2000-2005 körül kellett volna tinédzsernek, fiatal felnőttnek lennem, most meg már mintha 25-30 lennék... Esküszöm, mintha rossz generációban lennék. Meghallom ezeket a régi zenéket, amik kiskoromban voltak slágerek, és úgy emlékszek vissza rájuk, mintha már akkor lettek volna emlékek, amiket köthetek hozzájuk, csak nem tudom felidézni ezeket az emlékeket..szóval olyan, mintha tényleg lennének "felnőtt" emlékeim a múltból, csak nem emlékszek rájuk. Dehát ez lehetetlen elvileg, hiszen még csak most vagyok 21. Sokszor olyan érzésem van, mintha már megéltem volna az életet. Most ez így lehet furán hangzik, nehéz ezt megértetni, de egy ilyesmi érzés motoszkál bennem már kiskorom óta, pedig teljesen átlagos lány vagyok, még számomra is furcsa, hogy ilyen gondolataim vannak.
2016. ápr. 28. 18:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam, hogy sosem találom a helyem... nem vagyok olyan mint egy 21 éves, de olyan sem, mint egy gyerek, vagy egy felnőtt... teljesen elvész a személyiségem az idő fogalmában.
2016. ápr. 28. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes fogalmazol, de éreztem már hasonlót! :)


Viszont én a középkorban szerettem volna sokszor létezni.. 25/f

2016. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel.
2016. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen 19-20-nak érzem magam, én nem külsőség miatt, szóval teljesen megértelek...
2016. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent hogy nem érzed elég jól magadat abban a közegben amiben élsz. Ráadásul van elképzelésed egy másik korról amiben az ismereteid alapján jobban éreznéd magad. Ez nem azt jelenti hogy az adott korhoz bármi közöd lenne, csak az hogy az ismereteid alapján jobban tetszik. Mint sok minden, ez is ízlés dolga. Keress olyan társaságot ahol hasonlóan gondolkodnak és érezd jól magad.
2016. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így érzek. Csak én mintha már vagy 3-4 életet leéltem volna. A születésem előtti ('94-es vagyok) két évtizedből is pl. egy csomó dolog olyan ismerős, gyerekként sokszor kapott el deja vu, mintha a hetvenes évek végén lettem volna a huszas éveim elején... Totál őrült érzés. Néha pedig egy másik előző életemből emlékszem töredékekre, nemes voltam azt hiszem vagy olyasmi, férfi, és egy másik férfit szerettem :O És a durva, hogy tudom ki az a férfi a mostani életében. De nem mondom meg, mert soha nem hinné el senki...

21n

2016. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
95-ben születtem én is...és a 2000-es évek eleje volt a legjobb időszak szerintem.Aztán egyre szarabb időszakok jöttek.Ez is kiválthatja valamennyire.én meg úgy érzem,hogy akkoriban magabiztosabb,felnőttesebb voltam,most meg egyre gyerekesebb..nem tudom mi van :D de úgy tetszett az a 10-15 évvel ezelőtti mentalitás....='(
2016. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak nekem volt jobb akkor,hanem akkoriban mintha az egész Földön jobb lett volna minden.Az általános gondolkodás,a stílus,a zenék,a kor szelleme xd
2016. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, abban is van valami, hogy szimpatikus az a korszak,és ezért. Ezós dolog is lehet benne, de csak szimplán annyi is, hogy gyermekkorunkban valami módon a szüleink, nagyszüleink emlékeit valahogy "magunkévá tesszük", vagy csak szimplán tetszik egy bizonyos korszak a mostanihoz képest. A kérdező, mint én, koránérő típus is lehet mellé, ezért van ez a se nem gyerek, se nem felnőtt kavarodás. Vagy mind egyszerre, pl. nálam ez mind játszik. Pl. A 90-es évek és 2000 környéke szerintem is egy jó korszak volt :) Plusz koránérő vagyok, 21 helyett kb. 28-nak érzem néha magam, plusz a reinkarnációban is hiszek meg egyébként is érdekelnek a misztikus dolgok. Minden esetre érdekes kérdés!
2016. ápr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megölöd magad, akkor reinkarnálódhatsz, szóval nincs minden veszve!
2016. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!