Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a magyarázata annak,...

Mi lehet a magyarázata annak, hogy 16 éve "megálmodtam" egy akkor számomra még 99,9%-ig biztos, hogy vadidegen arcát, és ilyen sok évre a furcsa esetre, szinte biztos, hogy felismertem ki az?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, és lehet-e bármi célja ennek? Még ha jól is emlékszem az eszméletvesztésem pillanatában látott arcra, amiből legtiszább a szempár volt, kortartomány, bőrszín, hajszín, szemszín(!) és egyebek alapján finomítva is akár ~2millió hasonló férfi is lehet, mégis majdnem holtbiztos vagyok benne, hogy valakiben ráismertem a titokzatos szempár tulajdonosára. Beszélni egyhamar nem hinném, hogy tudnék vele, elég messze él, pedig csak személyesen derülhetne ki van-e ebben bármi sorsszerű vagy tudom is én.

Történt bárkivel hasonló? Olyan különös, misztikus, hihetetlen ez az egész.


2016. ápr. 29. 02:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt rátaláltam, nem hittem azt, hogy egy létező férfit láttam, nem kerestem (tudatosan), inkább hittem szimbólum szerűségnek a zöld szempárt. Bár visszagondolva a gyerekkori képzelt barátom az ő fiatalkori vonásait viselte, és 12 évesen rajzoltam is egy zöld szemű fiút (egyébként szinte csak lányokat rajzoltam addig), ami évekig megvolt, de mára elveszett.
2016. ápr. 29. 02:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Történt.Az én esetem is elég misztikus és hihetetlen.Nem értem én sem a magyarázatát.Egy este amint lefeküdtem, egy fiú arca jelent meg előttem egész tisztán.Ismerősnek tűnt, de nem tudtam hová tenni...Nem azonnal tűnt el a szemem elől, csak lassan oszlott el a kép.Aztán később érdekes álmokban jelent meg, de egészen felismerhetően.Pár héttel ezután levelezni kezdtem egy fiúval, akiről csak egy nem túl jó minőségű igazolványképem volt, ami alapján akkor még nem ismertem felm de mikor fél év múlva először találkoztunk (mivel nagyon messze lakott), tehát mikor élőben megláttam, ott másabb volt minta képen és azonnal felismertem benne az álombeli alakot! kétségtelenül ő volt.Nagyon jelentős kapcsolat lett ez az életemben.Maga a kapcsolat is elég misztikus volt, mármint az a szokatlan, rendkívüli vonzalom, amit éreztünk.Valami kötelék alakult ki köztünk már megismerkedésünk előtt és a kapcsolatunk után is soká megmaradt, bár már csak álmok formájában jöttek számomra jelentős információk (például láttam többször is álmomban egy nőt, aki hozzá tartozott, egyszer egy gyűrű is volt nála, ami azt jeképezte, hogy nagyon komoly kapcsolatuk lesz, talán házasság.Nos a közösségi oldalak szerint a srác még ő maga sem ismerte azt a bizonyos álmom beli nőt, mindig tudtam épp kivel van újabb kapcsolata, de az álmomban látott nő csak kb 6-8 év múlva jelent meg az életében és valóban ő lett az, akivel olyan komolyra fordult a kapcsolat, hogy már gyermekük van).Hogy lehet ilyen dolgokat évekkel, hónapokkal előre látni?? Erre lenne legjobb választ kapni.

Érdekes egyébként, hogy bár sok barátom volt és voltak persze az én életemben is fontos emberek, de ez a fiú volt az egyetlen, akivel ilyen "misztikus köteléket", ilyen különös megérzéseket, élményeket tapasztaltam.Nem tudom, miért.

2016. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az általam említett fiú is zöld szemű :)
2016. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanaz, amikor különböző alakokat látsz bele a felhőkbe.
2016. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!