Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Mit tennél ha kiderülne hogy az életed egy rémálom amiből nem tudsz felébredni csak akkor ha meghalsz?

Figyelt kérdés
Mint a Vanillia égboltba.

2016. máj. 17. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Aki meg akar halni meghal. Aki nem, az nem hiszi el a halálát és küzd.
2016. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Már kiderült. Csak mi van ha utána rosszabb jön? Mindig az aktuális helyzetből kell kihozni a lehető legjobbat.
2016. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
A Vanília égbolt annyiban különbözik az élettől, hogy ott nem az életnek van vége, hanem csak a hibernációnak. Szóval megtenném én is, hogy végre felébredhessek.
2016. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem akarok felébredni és az életem nem rémálom. Az öngyilkosság sem az én stílusom, ha már itt vagyok legyen az rémálom vagy akármi végigcsinálom elszánt vagyok. Mindent bele!
2016. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez az élet egy álom akkor fel sem akarok soha többé ébredni!
2016. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem rémálom az életem, úgyhogy nem tennék semmit. Élvezném tovább.
2016. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Bolt már rémálmom.. az életem nem az.
2016. máj. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az élet valóban egy rémálom, amiből nem tudsz felébredni. Erősen, hittel ellen kell állni ennek, mert úgy annál nagyobb lesz a világosság illetve annál jobban fogsz tudni figyelni erre, amikor megjelenik. Nekem is nagyon rossz, de mégse irhatok semmit, a legutolsó kicsit túl durvára sikerült, mindig kell hagyni vmennyi időt a pihizésre is, a yangnak is. Még azt se tudom hogy mi lesz a következő téma vagy ilyesmi, nagyon félek de nem érdekel, és amikor jóidő lesz, úgy megjelenik mint a huzat, milliárdnyi irásokkal és a Lélek egyet kiválaszt, hogy azt leirhassam. Rossz időkben segit az ima, az önmegtartóztatás és remény, jóidőkben meg az ha felhasználod munkára.
2016. máj. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Évek múlva,amikor vissza fogsz tekinteni erre az időre,felismered,hogy nem az életed volt rémálom,hanem az a szemlélet,amivel akkor láttad a világot.


Felelj egy kérdésre!

Mit kellene tennie a legjobb barátodnak(barátnődnek),hogy meggyilkold?....Ugye képtelen lennél arra!


Hát nem te magad vagy, az önmagadhoz legközelebb álló barátod(barátnőd)?

Miként gyilkolhatnád meg önmagadat?

2016. máj. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"...ha kiderülne..."

Kérdező, könnyedén hanyagolod a kérdést, hogy hogyan derülne ki, hogy az életed egy álom.

Mástól tudod meg? Miért hinnél neki? Ő is egy álomalak.

Te magad jutsz valahogy erre a következtetésre, és meggyőződéssel hiszed, tudod, hogy álmodsz? Ki az aki álmodik? Miben áll az az ébredéshez vezető állítólagos halál?

2016. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!