Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted mi a feltétel...

Szerinted mi a feltétel nélküli szeretet, pár mondatban vagy részletesebben kifejted?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Feltétel nélküli szeretet az, amit a kutya érez a gazdája iránt. A többi csak mellébeszéd.
2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármi van szeret enyi
2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fish1 ***** válasza:
100%
Amikor valakit a jó és a rossz tulajdonságaival együtt szeretsz. Nem akarod megváltoztatni és a saját képedre formálni.
2016. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
az a feltétel nélküli szeretet amikor a szülő földi epret hoz a kertből a gyerekének aki egész nap a gép előtt rohad, nem beszél velük egy árva kukkot sem egész nap, csak tolja azt a rohadt játékot ahelyett hogy a tételeket tanulná mert hétfőn vizsga. de nem ő inkább elbassza az egész napját, max wc-re meg enni jár ki de zabálni is a gép előtt szokott.. de a fater hoz neki epret.. nem szól semmit. csak kimegy a kertbe, leszedi és behozza a már nem tizenéves fiának.. azt hiszem ez a feltétel nélküli szeretet. és igen. azt is tudom hogy szar alak vagyok.
2016. máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A feltétel nélküli szeretnek, annyi értelme van mint a feltétel nélküli gyűlöletnek.
2016. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy Isten szeret titeket. Pedig sokan megtagadtátok. Azért is szomorú hogy most ezért lepontoztok engem akit azért küldött hogy ezt megmondja.

Most duzzog is emiatt de majd elmúlik nála.

2016. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. máj. 23. 07:19
 8/9 anonim válasza:
Én szerettem már valakit teljesen tisztán feltrtel nékül és nem házastárs. Ezt egy olyan ember iránt érzed akit nem te választasz. Csak a lènyed kiválaszt egy embert és megtörténik. Úgy mint a példaképeket. Azt se te választod. Azt is a tudatalattid válassza.
2017. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#4:


Ez nagyon ott van! Végre valaki aki tényleg érti mi a feltétel nélküli szeretet!

2018. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!