Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg ezt a...

Hogyan találhatnám meg ezt a fiút? Többi lent.

Figyelt kérdés
Álmodtam egy fiúval, akibe belevoltam zúgva álmomban. Hosszú, göndör haja volt, de a legfurább nekem az volt, hogy ő azok közé tartozott akit kiközösítenek. A fiú depressziós volt... Mivel tudom, hogy idegenekkel nem álmodunk, csak azokkal akiket legalább 1x láttunk, a fura kérdésem az lenne, hogyan találhatnám meg ezt a fiút?

2016. jún. 11. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel bárki lehetett, akár egy filmszerep hátsó ugribugrija, de az is, hogy valami plakáton ismert.. nagyon minimális az esélye, hogy olyanról almodsz, aki magyarországi, és a külföldi színészek álmodban is magyarul beszélnek :D
2016. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mivel tudom, hogy idegenekkel nem álmodunk, csak azokkal akiket legalább 1x láttunk"


Ez például nem igaz. Az elme kreatív. A lényeg, hogy amit látsz az nem valós. (ettől független persze megtörténhete).

2016. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a hagyományos álmokról beazélünk, akkor elmondhatjuk, hogy mivel te álmodsz, a saját élményeid érzéseid, tapasztalataid jelennek még álmaidban. Magyarul amit álmodban látsz , az mind saját magad vagy. Magadban keresd azt a fiút. Mit személyesít meg, milyen érzést, gondolatot, vágyat jelezhet?
2016. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megjelent most az álmodban, akkor később is meg fog.

(Nem tudom mennyire szoktál emlékezni az álmaidra)

Én azt csinálnám a helyedben, hogy minden álmot (amire emlékszem) reggel egyből leírni valahova hogy el ne felejtsem.

Ezek az álmok bizonyos részletek.

Olyan mint a kirakó :)

Minden darabját külön kapod meg.

2016. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mivel tudom, hogy idegenekkel nem álmodunk, csak azokkal akiket legalább 1x láttunk"

Ahogy Luci írta, az elme kreatív, és olyasmiről is álmodsz amit nem láttál, egyéb tapasztalataidból gyúrta össze az elméd. Tehát láttál már göndör hajú embert, depresszióst stb. és ebből jött ki a számodra szimpatikus alak.

2016. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert kozositettek ki?
2016. jún. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem göndör a hajam és barna. o.o Bár most középhosszú.. Az is igaz, hogy kiközösítenek.. Azért sincsenek nagyon barátaim, csak 1-2.. :/ Néha tényleg depressziós vagyok... Főleg mostanában.... (Fiatalabbnak nézek ki a koromnál) 19/F
2016. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!