Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Arra ébredtem 1 hónapja...

Arra ébredtem 1 hónapja majdnem pontosan éjfélkor, hogy az a tipikus Ufo szerű lény néz. Gyorsan rákiálltottam de ekkorra ő már kihajolt felőlem és elhalványodot. Semmi ufos filmet nem néztem akkoriban sőt még témába sem hoztam. Erre vmi magyarázat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 04:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Jó ronda lehet a gyereked:D
2016. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 OneEntity ***** válasza:
78%

Álmodtál valamit, amit az agyad UFO-ként azonosított, és összekeverted a valósággal.

Én egyszer hatalmas pókokról álmodtam, és ébredés után pár pillanatig még láttam, ahogy mászik a falon a pók, aztán eltűnt. Előfordul az ilyesmi.

2016. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
UFO szerű lény??? Az UFO, az ismeretlen eredetű repülő tárgy.
2016. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az UFO az a (azonosítatlan) repülő jármű amivel utaznak, a lény amire gondolsz a Kis Szürke nevű faj ami a popkultúrában benne van már több évtizede. Vékony alkat, fehéres szürkés bőr, alacsony, nagy fej, nagy mandula vágású fekete szemek.

Nem kell ahhoz idegenes filmet nézni, hogy ilyet álmodj hanem elég ha láttál már ilyet valamelyik dokumentumfilmben. Alvási paralízised volt és tudatalattid most hozta felszínre a félelmeid megtestesítőjeként. Félálomban előfordul az ilyen hallucináció.

2016. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szinte gondoltam,hogy az Ufo szón rágódnak majd páran...Van 1 limit amit enged írni az oldal így fért ki...

Az álomra emlékszik általában az ember nem?

2016. júl. 7. 17:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Paralízis nem lehetett mert tudtam mozogni és a tv-t be is kapcsoltam rögtön.Idegen lényektől meg sosem féltem,h ilyen formát öltsön a félelmem.
2016. júl. 7. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs ufo-s szerű lény.

E jelentésnek nincs határozott vagy általános alakja.

2016. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen "tipikus" lény?

Kis szürke, magas fekete, reptoid?

2016. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Az álomra emlékszik általában az ember nem?"


Amíg alszunk álmodunk, ébredés után ezeknek csupán néhány százalékára emlékszünk.

2016. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a rake volt!?
2016. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!