Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak emberek akiknek tényleg...

Vannak emberek akiknek tényleg fog az átkuk? Ti hisztek az átokban?

Figyelt kérdés
Ha az átok tényleg egy létező dolog, melyik erőhatások közé sorolható? Egy negatív szuggesztió, amit évezredek óta alkalmaznak az emberek, hogy a másiknak ártsanak vele? Hasonlóan működhet, mint az agykontroll csak negatív irányba? Nektek voltak már átokkal kapcsolatos tapasztalásaitok?

2016. júl. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem .
2016. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Minden kimondott vagy csak gondolt negatív gondolat,szó akkor tud megfoganni és elburjánzani ha táptalajra lel. Annál hatásos aki befogadja és majd belőle fog táplálkozni s idővel fel is használja minden életenergiáját.
2016. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az átok csak akkor hat, hogyha hiszel benne...

És nem, nem hiszek benne. Nem egyszer átkozott már meg cigány(panel lakótelep-régen nagyon sokan laktak ott), és tökéletesen jól elvagyok.

2016. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű gondolatokról szól az egész.

Az határozza meg az erősségét, hogy mennyi "indulatot" viszel bele...

Ha nem hiszel benne, akkor nem fog rajtad.

2016. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedben sugalt elvvel egyetértek.Fogalmazhatjuk így is:"Az önmagát beteljesítő átok."


Saját tapasztalatom átok ügyben nincs,mert nem akarok mások testében,lelkében kárt okozni,s így szóban nem átkozódom.(Szemeimnek kevésbé tudok parancsolni,s azok néha szórnak átkokat.Gyarló vagyok.)


Közvetett tapasztalataim vannak.

Nejem,exére temérdek átkot szórt hajdan,s mivel az istentelen mérnök jobban hitt az átkokban,babonákban,mint egy hegyi mucc özvegye,azok rendre beteljesültek.Sírva könyörgött,hogy ne átkozza tovább.

2016. júl. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
B.Zoltán. Te magad válaszolod meg a leírt történetedet azzal hogy hitt benne a mérnök.
2016. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. válaszoló!

A kérdés feltevőjével egyetértve írtam.

2016. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor FOG, ha ceruzával, vagy tollal írod.
2016. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, bár szerencsére még nem tapasztaltam ilyesmit. Ahogy mondani szokás, a szavaknak súlya, ereje van amit mindenki érez.

Vannak ezek a tipikus átkozódások mint pl. ó, hogy dögölnél meg, rák a mejjed, essél hasra stb. ezek szerintem nem hatnak mert ezeket csak úgy mondjuk. De van amikor valaki csordultig van komoly gyűlölettel és a lehető legrosszabbat kívánja a másiknak, na az szerintem bekövetkezhet.

Szerintem néha ezért is bánjuk meg amikor valakinek rosszat kívánunk. Miután leülepedett bennünk a harag, rájövünk, hogy nem szabad ilyesmit kívánni senkinek.

De ezek csak az én gondolataim :)

2016. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy 100 % -ban reális esetet irok le, ami velem történt meg. Ha más személytől hallottam volna, nem hittem volna el.

Egy pénteki napon, a munkaidő vége felé ,a szomszédos irodából átjött valamiért egy nálamnál fiatalabb házaspár. Egy ideig

beszélgettünk, aztán mielött elmentek volna, kellemes hétvéget

kivántak nekem. Nem akartam az ők szavait ismételni, két változatra

gondoltam : bosszúság mentes hétvéget, vagy jó szórakozást a hét végére.

És amikor megszólaltam, KELLEMETLEN HÉTVÉGET mondtam. Természetesen

rögtön kijavitottam, elnézést kértem.

De hétfőn reggel az irodában vártak, és ezt mondták :

Na, te kellemetlen hétvégét kivántál nekünk, és meg is volt, szombaton délután a nagyobbik fiut, éjfélkor a kissebbiket kellett

a mentövel korházba vinni, magas lázzal, köhögéssel, hányingerrel.

Az egész hétvéget a korházban töltötte a család.

Persze, lehetett csak egy véletlen lehet nem volt semmilyen összefűggés a nyelvbotlásom, és a gyerekek betegsége között. De ki

tudná erről a szűlőket megyőzni ?



.

2020. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!