Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kivel tortentek mar paranormal...

Kivel tortentek mar paranormalis dolgok?

Figyelt kérdés
Akivel tortent irja le.
2016. júl. 18. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Sok éve már,olyan 24éves lehettem amikor kinyitottam a bejárati ajtót akkor pici elektromos kisülés szerű csattanás volt a kezem,és az ajtó közt.Ez kb 4-5 napig igy volt azóta sem,és előtte sem.Egy másik eset,hogy édesanyám halála óta (másfél éve hunyt el) le le estek dolgok csak úgy.Pl sprés flakon leesett a polcról.
2016. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

10 éve amikor lakásból kertes házba költöztünk, az első ottalvás napjától 10 napon keresztül, minden éjszaka 22 óra és 22.15 között, percenként s.o.s. jeleket hallottam a fűtéscsövön. Olyan, mintha vki egy kis fémes tárggyal (pl. kulcs) a fűtéscsövet kocogtatná s.o.s. jeleket adva (3 hosszú, 3 rövid, 3 hosszú, percenként 1 jel).

Egyik éjszaka vettem a bátorságot és a házban végigjártam a szobákat és a kazánt, de sehol sem volt erősebb v hangosabb a jel. A padláson van a fűtés tágulási tartálya, oda este nem mertem felmenni csak nappal. De nem találtam nyomát semminek. A csövek frissen vannak festve de nem találtam nyomát festék kopásnak sem.

10 nap múlva miután elmúlt, soha nem jött elő.

2016. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy fél hofmann után mindenkivel.
2016. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam tárgyak vándorolnak, tűnnek el majd kerülnek vissza.

Egyik eset: Gazoltam és koszos volt a körmöm, ki akartam kefézni mielőtt leültem a wc-re, de nem volt a kefe a mosdócsésze peremén. Megnéztem a fürdőkádat hátha átraktam oda, de ott sem volt. Na mondom mindegy, csak simán megmostam és leültem a wc-re. Dolgom végeztével újra odaléptem a mosdóhoz és akkor már ott volt a kefe.

Még mindig a fürdőszobában járunk, másik eset: Van egy porcelán kacsa a kád kiépített részén, de azt a sarokban tartom mindig, mert semmi funkciója nincs azon kívül, hogy dísz. Egyszer bementem, és látom, hogy a kacsa ki van rakva középre.

A harmadik és legérthetetlenebb: Van két porcelán szobor az éjjeli szekrényünkön. Az egyik nő,a másik férfi szobor. Direkt az én felemre tettem a férfit, és a férjem mellé a nőt, jelképesen mert a férfinak a nő kell, a nőnek a férfi, valamint így néznek egymás felé. Ha ellenkezőleg rakom, a testtartásuk miatt ellenkezőleg fordulnak egymástól és az engem zavar. Mégis mikor elutaztunk 3 napra, és haza mentünk, az tűnt fel, hogy a szobrok fel vannak cserélve, az én felemre került a nő, és a pároméra a férfi.

2016. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Velem, amikor ezeket a kérdéseket olvasom az paranormális :D
2016. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
egyik éjszaka megtámadott a Gereblye...
2016. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem pár éve történt,mikoris egy mobilgyártó cégnél dolgoztam, mint egy kisebb csoport irányítója, ellenőrzője. Tudni kell ,hogy nagyon depressziós időszakom volt, de nem szorultam kezelésre, egyszerűen csak, egy szakítás és családtól messzire költözés után kiábrándultam az életből és nagyon egyedül éreztem magamat, bár még a mai napig úgy érzem nem vagyok idevaló és nem akarok itt lenni és a földön élni,pedig nem panaszkodhatok az életemre. Visszatérve: nem akartam élni az egész élet egy küszködésnek tűnt és öngyilkosság gondolata kúszott a fejembe, elképzeltem, hogy begyógyszerezem magamat otthon de mikor belegondoltam hogy rámtalál anya és húgom mit élnének át , ha holtan találnának rám ez nagyon megrendített,megkönnyeztem. Tehát nem akartam én semmit csinálni magammal de mégis ekkor ennél a jelenetnél hirtelen mintha nagyon közel szinte a fülem mellett gyors és hangos madárszárnycsapás vette kezdetét, csak ahhoz tudom hasonlítani. Míg képzelődtem szinte minden elnémult körülöttem nem hallottam a gépek zúgását, de ez a szárnycsapkodás olyan hangosan riasztott és térített magamhoz hogy teljesen bepánikoltam és kerestem a zaj forrását de semmit sem láttam,szinte védeni akartam a fejemet olyan közelinek tűnt. Figyeltem jobbra-balra sehol semmi tiszta zavarodott voltam, szerencsére senki sem látott pedig egy nagy teremben dolgoztunk mki a munkájával volt elfoglalva,szerencsére. Ablak a helységben nyitva nem lehetett, tehát madár be nem repülhetett. Ez a hangjelenség talán fél percig tartott de soha nem felejtem el. Talán egy jelzés,figyelmeztetés volt, hogy ne fantáziáljak ilyesmiről. Még most is hallom pedig ennek már több mint 10 éve.
2016. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pjnonstop ***** válasza:
Nekem volt már! Eléggé fiatal voltam még és egy faluban éltünk.Éppen kint játszottam az udvaron amikor láttam,hogy jön felém egy kutya.Csillogó fekete bundája volt és kb. akkora,mint egy németjuhász,talán egy kicsit nagyobb. Mivel a falu kicsi volt minden kutyát ismertem,de ezt azelött még nem láttam ezért tovább figyeltem.Aztán a kutya felnézet..és a szeme vörös volt én meg elhúztam a csíkot.Rá egy hónapra meghalt a papám. Aztán persze az évek folyamán kishíján elfeledkeztem róla.Egész addig amíg egy könyvben rá nem ismertem a pokolkutya leírásában.
2016. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

PENTEK 13!

Alberletben laktam tesoimmal de egy PENTEK 13.- ai napon, kisfiam szulinapjan egyedul voltam otthon. Eltortem egy piros keretu tukrot. Bepokhalosaodott, darab nem esett ki a keretebol. Tobbszor raneztem, fogtam, szidtam magam, mekkora balek vagyok megint eltortem egy tukrot... Jolvan... Kieszitettem az asztal szelere hogy majd kidobom tesom meg ne lassa. Ahogy jottem mentem a lakasba tobbszor raneztem a tukorre. Frankon eltortem megint egyet!!!

Elmentem otthonrol, de amikor haza ertem, akapuban eszembe jutott hogy nem vettem ujat, elfelejtettem, es amikor beleptem a lakasba, ha hiszitek, az asztal szelen hagyott torott tukor EGYBEN VOLT!!!!!! Full jozan voltam!

Erted, PENTEK 13. - an!!!

Senki nem hitte el nekem!


Ra egy honapra megeroszakoltak, 1 honapig fogva tartottak! EBBEN a paraszthazban sokminden mas is tortent :(

2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek én visítok XD
2016. júl. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!