Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok ikerláng kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Érdekelnek személyes történetek is! :)
2016. júl. 30. 18:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Erről reggelig is lehetne írni :) Mire vagy kíváncsi? :)
2016. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%

Ikerláng.

Találkoztam az ikerlángommal. Ő velem akart volna lenni, én inkább valaki mással.

Mindig és újra, rájövök, hogy az ikerlángom, hiába nagyon az ikrem, nem és nem, nem és nem az az ember, aki megüti nálam azt az erkölcsi szintet...

Bármennyire is bele tudtam volna szeretni, nem akarhatok vele élni.

Ezt a döntést meghozni, utáltam.

2016. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%

szopás es szívás.

néha jó.


ne is álmodj róla

2016. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

ha nem jön össze a kapcsolat, akkor az nem

ikerláng


az ikerláng az nem egy plátói dolog

eléd rakják.. és nincs választás..

mivel karmikus kapcsolat.. ki lépni is nehéz belőle


én a teljes közepébe vagyok, és egy kalandregény az egész :)

amióta találkoztam vele, felfordult az életem jó/rossz értelembe

és megkezdődött a spirituális fejlődésem egy magasabb szinten


rengeteg látónál voltunk, és mindenki azt mondta hogy milyen szerencsések vagyunk, mert nagyon ritka hogy igy megtaláltuk egymást


nagyon sokan összekeverik a lélektársal, mert annak is hasonló tünetei vannak


egy nagy segitség aki még keresi: hogyha megtalálod, nincs benned kérdés, tudod hogy ő az! mintha haza érkeztél volna több száz év után!

nincsenek hazugságok, nincs szinhàz, csak szintiszta őszinteség!

ez egy magasabb szintű kapcsolat már!

2016. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
A felismerés, amikor a lelkek megismerik egymást, egy különleges pillanat. Olyan energiát érzel magadban és a másik emberen, ami szinte összeforraszt titeket. Mintha köröttetek megállna az idő, eltűnne minden és mindenki. Mintha az energiátok egy egymásba fonódó örvényként venne körül. Ez így talán túl költői, de a felismerés mégis valami egészen földön túli. Úgy érzed, mintha világítanál, ennyire feltölt az új erő, hiszen innentől kezdve a társad energiája is a Te részeddé válik.
2018. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
egy kézfogás,egy apró érintés,ahogy a bőr a bőrhöz ér... és megismered őt. ezer és millió lélek közül is tudod ,hogy ő az. a lelked tükre.életeid folytonos párhuzamosa .te magad vagy és mégis más.miztonságban vagy.megtaláltad.hazaértél.
2018. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek meg van a maga társa, mintha a két lélek egy volt volna,ott ahonnan minden élet , ered s két testbe osztottan fújták volna alá,hogy itt éljen a földön,ezen a rendetlen csillagon.s a két léleknek keresni kell egymást.meg kell találnia egymást ,s aki nem a maga felével egyesül,holtáig érzi a tévedését,szívének a híányosságát,csonkaságát.
2018. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

beszélgetni,mint, a legjobb barátok.

hülyéskedni mint, a gyerekek.

szeretni mint, a szeretők.

összetartani mint, a házasok.

védeni egymást mint, a testvérek.

2018. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Egy éjjel egy fiatal fiú sétált hazafelé, mikor a holdfényben meglátta Yue Xia Lao-t. A férfi elmagyarázta a fiúnak, hogy azzal a lánnyal akit később feleségül fog venni, összekötötte a kezét egy vörös fonallal. Ezután Yue Xia Lao bemutatta az említett lányt. A fiú révén, hogy még fiatal volt és nem akart megházasodni, egy követ dobott a lány felé majd elmenekült. Évekkel később, mikorra a fiúból férfi vált, a szülei házasságra kényszerítették. Az esküvő napján a mennyasszony arcát elfedő leplet viselve várta őt a hálószobában. Mikor a lepel lehullt, a férfi úgy vélte, hogy a világ legszebb nőjét látja maga előtt. Egyedül azt tartotta különösnek, hogy a lány szemöldökénél egy dísz tündökölt. Meg is kérdezte, hogy miért van ott, mire a lány azt felelte, hogy mikor még kicsi volt, egy fiú megdobta egy kővel ami sebhelyet okozott a szemöldöke felett. Azért hordja a díszt, hogy ezt elrejtse. A nő tehát ugyan az a lány volt, akit Yue Xia Lao mutatott be a fiúnak évekkel ezelőtt és akivel a végzet vörös fonala mindvégig összekötötte. a vörös fonal legendája


"Egy láthatatlan fonal köti össze azokat, akik arra rendeltettek, hogy találkozzanak helytől, időtől és körülményektől függetlenül. A fonal megnyúlhat vagy összegubancolódhat, de soha nem szakadhat el."

ősi kínai mondás

2018. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, egyes életek összekapcsolódnak az időn is túllépve. Összeköti őket egy ősi erő, amely korokon át hat: a végzet.

perzsia hercege az idő homokja című film

2018. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!