Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek is szokott olyan...

Nektek is szokott olyan lenni, hogy rugtok egyet álmotokban?

Figyelt kérdés
Szóval amikor alszom,akkor pl. azt álmodom,hogy lelépek és leesek,vagy félrelépek stb. és utána rugok egyet majd felkelek és kimegy az álom a szememből.Mondtam már anyukámnak,neki is szokott ilyen lenni,csak kíváncsi vagyok,hogy kivel szokott még ilyen lenni.Szóval jöhetnek a ti történeteteitek 😉

2016. aug. 14. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tök normális
2016. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mindenkinek van ilyen. Annyi, hogy nekem még akkor, mikor csak felületesen alszom. Ha már rendesen elaludtam nem történik ilyen.
2016. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális,de összefügg fáradtságoddal,és stresszeltségeddel.
2016. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
régen gyakran előfordult velem felkeltem rá én is azt hittem hogy ez furcsa dolog de akkor nem csak velem történt már meg :D
2016. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem picit régebben történt ilyesmi.. Azt álmodtam, hogy egy cukrászdában vagyok és leseggelem a radiátort. :D Nos ez a valóságban is érződött ugyanis az ágyam a radiátor mellett volt és pont abban a pillanatban beleseggeltem a radiátorba, és az természetesen leszakadt. :D
2016. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van néha hogy megrándul az egész testem

De tudatos ezt nem tudnám meg csináálni

2016. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben rendszeresen álmodtam, hogy amikor lelépek a járdáról, pont mindig a sarkamat verem be. Nem tudom mit jelenthet, szerintem valami üzenetértéke van. Merthogy nem egyszeri, hanem visszatérő álom. Utána kéne nézni.
2017. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!