Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erre van valami magyarázat?

Erre van valami magyarázat?

Figyelt kérdés
Egyik nap a barátnőméknél aludtam.Én a földön aludtam egy matracon.Nagyon meleg volt,ezért nem nagyon tudtam aludni,forgolódtam majd gondoltam felülök és megkeresem a telefonom.De addig jutottam csak el,hogy kinyissam a szemem,ugyanis láttam ahogy a szerelmem ott áll mellettem és néz le rám.Egy kis időre megdermedtem,de utána elkezdtem felényújtani a kezem,de szertefoszlott.(a barátom még él btw)Régebben is volt ilyen,amikor édesanyámmal aludtam,hogy éjszaka közepén felkeltem,mert szomjas voltam és láttam,hogy ott anya jön be az ajtón egy pohár vízzel,de amikor nyúlnék a vízért szertefoszlik és anyukám még mindig ott aludt mellettem.Ez mi lehet?Kinek volt már hasonló?

2016. szept. 1. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
alvásparalízis. a tested már teljesen ébren van, a tudatod még nem.
2016. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én tudtam mozogni.:c
2016. szept. 1. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az éber álom.

Amikor pl: nyitott szemmel álmodsz.


Nem alszol keveset?

2016. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit keveset,de nem vészesen.
2016. szept. 1. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem ilyen gyerekkoromban történt, hogy felébredtem nagyon szomjasan, és félálomban meg voltam győződve arról, hogy már úton van a pohár víz, anyukám mindjárt behozza... aztán jobban felébredve jöttem rá, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, nekem kell kimenni inni.


Felnőttként is egyszer előfordult, hogy nagymamámat láttam az ágy végénél állni egy éjszakai megébredésem után, majd szertefoszlott az alakja (ő most is él). Nem utasítok el sokféle ezoterikus magyarázatot, nyitottan gondolkodom, de ezzel együtt úgy vélem, ezek az elme "játékai" voltak.

2016. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félálom.
2016. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már az ajtón is probaltam kimenni. Szerencsere zarva volt. Semmire nem emlékeztem
2016. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!