Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fiatal, beteg, gyenge lany...

Fiatal, beteg, gyenge lany voltam, azt mondtak nem sok idom van hatra!?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lany vagyok es nem magyar(helyesirasokert bocsi).

Mult ev novemberben irtam hogy valoszinuen nem sok az ido ami nekem van es valoszinuen elmegyek hamarosan. Tipikus "miert en vagyok enyire szerencses" gondolatok voltak mivel ennyi szervi problemak elofordulnak egy testben az nagyon nem szerencses es alig ha felfoghato.

Elfogadtam a sorsomat es minden jora koncentraltam hogy ugy tavozak hogy pozitiv sugarzast adtam ki. Elkezdtem nagyon magyart tanulni mert imadom a nyelvet es a nyelveket, szeretek uj dolgokat tanulni(nem 100% idegen a magyar nekem de nem volt eros a tudasom).

A lenyeg hogy sok pozitiv dologot vettem be es meg jott az "elet erom". Mindig beteg vagyok de erzem hogy erosodok es amit mondtak orvosok mi lesz velem "mar reg lejart az ido es el kellett volna mennem". De meg mindig itt vagyok sok erovel es pozitivan (sokkal pozitivabb mint regen) Oszinten nem tudom hogyan lehetett ez mert nincs logikus meg magyarazat(? nem tudom hogy helyes e bocsi?) Amit gondolok csak hogy probalok pozitiv lenni es pozitiv dolog a remeny. De orvoshoz mentem majd masik orvoshoz es semmi jobb dolog nem tortent velem, es lemondtam most meg jobb dolog tortenik? amikor orvosoknal voltam mindig szomoru voltam nem hittem hogy van a remeny. miutan nem jarok mar csak a remeny van hatra es most jobb vagyok? ilyen egyszeru lenne? legyek pozitiv es minden pozitiv lesz? nektek torten hasonlo?



2016. szept. 22. 23:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
akkor kitartás remélem meggyógyulsz :)
2016. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak csupa szépet kívánok és jó egészséget!
2016. szept. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. szept. 23. 02:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a jó kategória, mert az ezós humbugokkal (remélem, ismered a szót) ellentétben bizonyított tény, hogy a pozitív szemlélet, az élni akarás, a hit sokat jelentenek a gyógyulásban. Drukkolok neked :)
2016. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Hát nem tudok mit mondani, de remélem minden rendben lesz veled. Sokat olvastam olyanokról, akikről lemondtak az orvosok, de csodával határos módon meggyógyultak. Ennek ellenére én azt mondom neked, hogy ne hagyd abba a kezelést és higgy az orvostudományban, mert minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy azt tud mondani te mindent megtettél a gyógyulás érdekében. Sok sikert!
2016. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem troll vagy...

.

Ne reménykedj a gyógyulásban, hanem AKARJAD!

Kerüljed azt, ami bizonyítottan káros (dohányzás, szesz, drog).

.

Ha már ide, az ezo kategóriába írtad kérdésed, merem leírni: vedd figyelembe: az akarat teremtő erő!

(Gondolj arra, hogy felgyógyulnak azok az öregek, akik a kórházból mindenáron haza akarnak jutni és a fiatalok közül sokan, akik elhagyják magukat, nem, vagy sokkal nehezebben!)

Kitartást és nagy akaratot!

2016. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki hiba miatt lemaradt:

hidd el, a régi rómaiaknak igazuk volt:

"Az orvos gyógyít, a természet egészségessé tesz!"

Mindkettőre szükséged van tehát.

2016. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
melyik orszagban elsz? ilyen jol megtanultal magyarul??? erdekes
2016. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:

Bizonyított, hogy a gyógyszerek hatását is segíti, ha a beteg hisz abban, hogy hasznosak.

Az is, hogy a pozitív gondolkodás is erősíti a szervezetet. Tényleg, a gyógyulni akarás valódi gyógyító erő.

Sajnos sok orvos gondolkodása annyira gyakorlatias, hogy a velük kommunikáló betegbe nem éppen a pozitív hozzáállást építi be.

Valahol minden, betegekkel kommunikáló orvosnak jó pszichológusnak is kéne lennie. Elvárhatnánk az empátiát is, de gondoljunk bele, az az orvos, aki minden beteggel maximálisan együttérez, nagyon rövid idő alatt belebetegedne mindabba, amit napi szinten lát.


Ezt a távolságtartást a betegek gyakran a segítőkészség hiányaként élik meg, pedig ez nem igaz.


Szóval nem szabad, hogy az orvosokat érezd a lehúzó rossznak. Csak neked magadnak sokkal gyógyulás-akaróbbnak kell lenned, mint ami lelki támogatást ehhez egy orvos nyújtani tud. DE NEM TŐLÜK VAGY BETEG, ezt fontos tudni.



Az meg, hogy úgymond reménytelen esetnek nyilvánítanak valakit, az semmit nem jelent, ha te nem így állsz hozzá.


Ex-menyasszonyommal 16 éves korában közülte az orvosa, hogy a méhe tele van cisztákkal, sosem lesz gyereke, ezer allergiás nyavajája volt, pszichiátrián agyongyógyszerezték a depresszióját, amitől nyugtató-függő lett, sorra jöttek az ilyen-olyan nyavaják, 16-tól huszonéves korági úgy élt, hogy ő belefáradt, inkább meg akar halni.

De túltette magát rajta.

Most egészséges, három gyerekes boldog családanya.


Nekem az orvosok 19 éves koromban mondták, hogy oylan ritka szívideg-betegségem van, amivel az emberek a tizenéves kort sem szokták megélni, ha nem kapok sürgősen pacemakert, nekem sem sok van hátra, a sportról meg le kel mondanom egy életre. Én országúti kerékpár versenyeztem, azt mondtam, nincs az az ígéret túlélésben, amiért abbahagyom.

Most 43 éves vagyok, tünetmentes, makkegészséges.


Szóval ,fel a fejjel, akard a gyógyulást és ne engedd, hogy bármi lehúzzon.

Mielőbbi jobbulást kívánok!

2016. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot, kitartást, és gyógyulj meg minnél hamarabb:)
2016. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!