Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire utalhat ez, nemtudok...

Mire utalhat ez, nemtudok felébredni?

Figyelt kérdés
Ha a kanapénkon alszom el, legfőképp délután, egyszerűen bent ragadok "magamban" kinyitom a szemem, tudatomnál vagyok, de se beszélni se mozogni nem tudok, mintha félig aludnék illetve az agyam tudja, hogy fent vagyok, de mégsem tudok felkelni. Nagyon nehéz elmagyarázni, leírni érthetően hiszen fogalmam sincs mi történik ilyenkor. Eleinte nagyon bepánikoltam és aludni sem mertem, de már hozzà szoktam, mikor nagyon erőlködöm, hogy sikerüljön mozogni legalább úgy érzem, mint mikor megy a motor az autóba, de az autó nem indul, mert fog a kézifék. Na szóval gondoltam már idegrendszeri problémára is.. de esetleg valakinek hasonló?
2016. okt. 20. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Mint mikor komába kerül az ember, nem tudok jelezni, hogy élek, látok, érzek, hallok, mert egy nagyon sötét erő visszahúz az alvásba...egyedül iszonyat nehéz felkelni, valami ki kell, hogy billentsen.. :(
2016. okt. 20. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont így voltam vele én is, nyugi semmi komoly. Alvási paralízisnek hívják. Nekem is volt / van még néha. A következőt tudod tenni: grimaszolj, mozgasd az ujjaidat aztán a kezed, karod stb egyre nagyobb dolgokat és akkor felébredsz hamar. Keress rá és még találhatsz tippeket és részletesen leírják mitől van ez.
2016. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült utána járnom, kicsit megkönnyebbültem
2016. okt. 20. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja, nyugi, csak alvásparalízis. Még a jobbik fajta, legalább nem hallucinálsz mellé. :)


Próbálj másképp feküdni azon a kanapén, hátha segít. Ha gyakori a dolog és nem múlik vagy rosszabbodik, akkor viszont menj vele orvoshoz, mert akkor kezdődő alvászavar, amit jobb minél előbb kezelni. Bár erről csak olvastam, még sosem találkoztam olyannal, akinek nem múlt volna el idővel e probléma.

2016. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor volt ilyen! És olyankor nem alszom! Már ébren vagyok 100% viszont nem tudok meg mozdulni!
2016. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!