Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A ti halott ismerősötök...

A ti halott ismerősötök küldött mar nektek jeleket?

Figyelt kérdés
Ugy ertem h pl mielott meghalt, az előtt te azt álmodtad h meghalt. Vagy mikor mar meghalt almodtatok vele ami azt üzente h jol van es h szeret titeket. Vagy akar fizikai dolgokat is pl hogy beszeltetek rola es kimondtatok a nevét, akkor leesett a képe a falról. ilyeneket írjátok légyszi vagy csak annyit hogy igen, történt es hogy a halálához kepest mennyi idore es ti mit szurtetek le belole. Koszi elore is.

2016. okt. 31. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, én is álmodtam már meghalt szerettemmel.

Ez azt jelenti, hogy foglalkozol vele, még nem zártad le magadban a dolgot.

2016. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:

unokatesóm álmodta hogy meghalt az édesapja. másnap tényleg meghalt - kórházban - nem hirtelen.

nagyi álmodott nagypapáról halála után nem sokkal, nem tudom pontosan ( mert már nagyi se él sajnos. ) de a lényege az volt hogy nagypapa jelenléte nyugalmat sugárzott és úgy tudom vagy mondott valami nyugtatót, vagy rá mosolygott.

2016. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!