Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15-én 15:15-kor születtem, és...

15-én 15:15-kor születtem, és legtöbbször akkor nézek rá a digitális órára, mikor az óra és a perc megegyezik. Pl.12:12,21:21. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor 15:15-kor is ránézek persze. Párszor már kívántam, és teljesült(persze nem nagy dolgokat, csak pl. hogy kapjak másnap nap kettő 5-öst, stb)

2002-ben születtem, amit persze akármerről olvasunk, mindig ugyanazt a számot kapjuk. A másik tipikus számom pedig az 5-ös(ami szerepel a 15 számjegyei közt természetesen), és sok versenyen szoktam 5. helyezett lenni, és a kosaras mezem is 5-ös. Olyan jó lenne, ha tudnám miért van ez!


2016. nov. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

V É L E T L E N.

Akármit is akarsz belelátni, ez csak véletlen. Nagyon sokszor ránézel az órára 15:15-kor? Az persze nem tűnik fel, ha 16:23-kor, vagy 18.09-kor nézel rá, ugye? Persze, mert az neked nem jelent semmit. Csak azt jegyzed meg, az tűnik fel, aminek jelentést tulajdonítasz. Hülyeség, de tegyük fel, valaki azt mondja neked, hogy vigyázz a zöld autókkal, mert a közeljövőben elüthet egy olyan. Figyeld meg, mennyi zöld autót fogsz látni a következő napokban. Sokkal többet, mint előtte. Vagy mégsem, csak azért gondolod, hogy többet látsz, mert előtte nem figyeltél erre? Biztos lesz itt valaki, aki jön a számmisztikával, de ne pazarolj túl sok energiát erre a kérdésre szerintem, mert semmi jelentősége.

2016. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos egyáltalán nem értek veled egyet. Most nem fejtem ki miért is.
2016. nov. 2. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem értesz egyet. Ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy én, egyházak sem lennének.
2016. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Gonosz azzal buntet hogy sosem lehetsz meg 3. sem nemhogy 1.

mivel mindeg 5. lehetsz csak

2016. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Elhiszem, nem mindenki egyforma, én se nagyon hiszek ebben a számmisztikában, de meghallgatnék egy olyan embert, aki ért hozzá, mert már nagyon érdekes mostanában ez a téma. :)

2. válaszolónak: Bevallom, én rontottam el a kiírásomat, mert ki se kellett volna írnom ezt a versenyekhez való vonatkoztatást, mivel sokszor voltam már 1. 2. helyezett is. :)

2016. nov. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!