Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha én kényszerbeteg vagyok és...

Ha én kényszerbeteg vagyok és agresszív kényszergondolataim vannak másokkal szemben, akkor tartanom kell attól hogy megtörténhet a Vonzás Törvénye által?

Figyelt kérdés

Persze, tudom... szerintem a világ leghülyébb kérdését teszem most fel éppen, biztos fogod a fejed...... De én alapvetően hiszek benne, hogy a kívánságaink teljesülnek, ha sokat gondolunk rájuk. Nekem április vége óta kényszergondolataim vannak (járok terápiára, diagnosztizálva vagyok: OCD agresszív kényszergondolatok) Ezek a gondolatok, akárnennyire is borzasztó, de sokszor másoknak kívánok rosszakat, akár a halálukat. Nagyon gáz, borzasztó állapot. Remélhetőleg hamarosan "kigyógyulok" ebből. Van valami ezzel kapcsolatban ami szintén nagy szorongást vált ki: mi van ha bevonzom és mi van ha miattam fog rossz történni? Mintha ez tényleg kívánság lenne. Ezt szeretném megtudni, mert ettől nagyon félek.

Kérlek ne bántsatok.....



2016. nov. 4. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi mar, barcsak tenyleg letezne eza "vonzas torvenye".

Gondolom ez is most nallad egy kenyszer gondolat. de nyugi tenyleg attol hogy valakinek rosszat kivansz es sokat gondolszra, meg nem fog teljesulni, ha ez igy lenne afrikaban nem lenne ehezes, es en is mar gazdg lennek :D

Amugy en is nagyon sok embernek kivanok rosszat, es tudtommal meg nem valt be semelyik :)

Szoval tenyleg ne aggodj emiatt mert tok felesleges a "vonzas torvenye" egy hulyeseg.. :)

2016. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Komoly kérdést tettél fel a "Vonzás törvénye" ellen. A világban vajon hányan gondolnak hasonlókat, mint te. És hány valósul meg? A másik fél mit vonz be? Te rosszat gondolsz másnak, a másik meg jót gondol magának, és a kettő üti egymást? Mi a szabály? Szerintem nem kell félned, mivel a "vonzás törvény" vagy nincs, vagy a másik fél is veled azonos "jogokkal" rendelkezik. Miért a te bevonzásod érvényesül, és az öve nem?
2016. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%
Csak nehogy bants valakit
2016. nov. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Nincs vágyad, csak egodból, így szinte semmi ereje nincs.

Nem kell ettől félj.

Miért jársz kezelésre? Mentális betegségeket magadban kell kikezelned.

Felesleges elmenni valakihez, mikor neten keresztül is adhatnak tanácsokat.

Ha kell, segítek.

2016. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mas eletebe NEM TUDSZ teremteni. A felelmed alaptalan.
2017. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ebben szenvedek annyira rossz embernek erzem magam mintha direkt rosszat akarnek a lanyomnak nala a legerosebb es mar gondolkoztam,hogy elhagyom a csaladomat. Eddig se voltam minta apa de soha nem kivantam volna ilyeneket, es egyszeruen felek, jon magatol, hogy halna meg meg stb.. Sírás kerülget 0-24, kiakarok ebből gyógyulni úgyérzem kiölt belőlem minden empàtiàt minden, és meghalnék a lányomért de úgyérzem,jobb lenne magamat tàvol tartanom tőle. Pszichiàter hamar lezavart írt fel sertraline-t érdeklődnk te ,hogyvagy azóta megszabadultál a dolgoktól tudsz teljes életet élni? Köszönöm a válaszod. Egy aggodó családapa
2023. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!