Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valamit elfelejtettem hogy...

Ha valamit elfelejtettem hogy kerüljek olyan állapotba, hogy újra átéljem azt a pár szót, amire jelenleg szükségem van?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 16:27
 1/1 nlp válasza:

Nem tudom a "tuttit", de az alábbiak nekem szoktak segíteni:


Ha tudod milyen állapotban voltál (min gondolkodtál, mit éreztél a testedben és milyen érzelmi állapotban voltál) akkor már ezeket felidézve újra közeledhetsz ahhoz az állapothoz, így jó eséllyel újra eszedbe juthatnak a szavak.


Ha nem tudod milyen állapotban voltál, az is segíthet, hogy próbálsz visszaemlékezni: Mire is gondoltam? Mit is csináltam, éreztem, stb.


Ami gátolja, ha "görcsösen" próbálsz emlékezni. Annál az is jobb, ha elengeded, hogy elfelejtetted, nem ostorozod magad miatta és csinálsz mást, aztán általában később úgyis eszedbe jut.

2016. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!