Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik megtapasztalható...

Létezik megtapasztalható spiritualitás?

Figyelt kérdés

Nem akarok több könyvet olvasni és üres fecsegést hallgatni.

Nem érem be mások tapasztalásaival.



2016. nov. 14. 20:07
1 2
 1/15 zsici:D ***** válasza:
0%
Nem.
2016. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, hogy létezik!
2016. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Mások valószínűleg tettek azért, hogy tapasztaljanak, nem csak várták, mint a sült galambot, hogy én spirituális élményt adok, ADJÁL, VILÁG, mert különben nem hiszem el. A világ meg majd megáll attól, hogy te nem hiszed el.

Lehet, hogy nem állsz azon a szinten, hogy tapasztalj. Ilyen egoista mentalitással főleg.

2016. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
*akarok
2016. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előttem szóló! Ó, de nagyon jó írás! Csak lájkolni lehet!
2016. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de ehhez dolgoznod kell magadon. Sokat.
2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, létezik, kedves kérdező, és ne foglalkozz azokkal, akik megpróbálják megmondani, hogy miért nem érted el eddig a spiritualitást, hogy mit kéne tenned, vagy hogy milyennek kéne lenned. Az ilyenek még 20 év múlva is a könyveiket fogják lapozgatni, ilyen-olyan meditációkat fognak gyakorolgatni naphosszat, és majd 30 év múlva jönnek rá, hogy a könyvek vég nélküli olvasgatása, meg a sok gyakorlás, majdnemhogy teljesen hasztalan volt, mert a spiritualitás végső soron összefoglalható két és fél mondatban... Ezt nem lehet megtanulni könyvekből, még ha a tanítók néha olyan okos dolgokat mondanak is.

Nade én most megmondom, hogy mit kéne tenned :)

A spiritualitás rólad szól, de nem arról a rólad-ról, amit te "én"-nek nevezel, hanem a fizikai világon túl létező rólad-ról. A spiritualitás értelme az, hogy felfedje valódi éned, azt, aki valódi önmagad teljességében vagy. De persze, ez csak duma meg hablaty. A spiritualitásban minden szó olyan, mint egy szemérmes kur-a, aki csak csábít meg játszik veled, de a lényeghez sosem enged közel. Sőt, a szavak meg a tettek sokszor csak megnehezítik a dolgokat.

Amit tenned kell, annyi, hogy ülj le, szépen csendben, egymagad, nézz magadba és zárj ki mindent magadból, a belső és a külső világot egyaránt. Csak próbálj teljesen üres lenni, hogy semmi ne takarja el az igazság látását, és nézz magadba.

Csak egy igazság létezik, és az csak benned létezik, minden más út tévút, mindenhol máshol keresni tévedés.

2016. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak az létezik.

Minden e témában van.

2016. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te direkt módon spirituális dolgokra gondolsz. Ami úgyszint megtapasztalható.

Ha segítség kell, írj rám.

2016. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

spontán is megélhető, de ritka.

sok munkával és kitartó önfejlesztéssel a mindennapokká válik.


Én már meg se lepődök rajta bagoly kuvikolást hallok amikor egy bölcs gondolatot készre formálok.

Ez visszajelzés az Univerzumtól, hogy helyes amit kigondoltam.

Ilyenkor általában egy nevetés és egy köszönöm a helyes reakció.

Ez megtörtént eset.

2016. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!