Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A macskám nagyon fura dolgot...

A macskám nagyon fura dolgot művel a szobámban lévő tükörrel, miért csinálja ezt és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy macskám és egy nagyon régi, nagy tükröm, ami a falnak van nekitámasztva. A macskám az egész szabadidejét a tükör előtt ülve tölti és belebámul a tükörbe mozdulatlanul akár órákig... s mintha beszélne valakivel megállás nélkül nyávog. Kipróbáltam, hogy mi történik akkor, ha a tükröt letakarom és nem látja magát benne. Az elején azt hittem, hogy azért nyávog és nézi sokáig magát a tükörben, mert azt hiszi, hogy az egy másik macska, de nem, mivel ha le van takarva a tükör akkor is ott ül előtte és figyeli, de már kevésbé nyávog, csak néha-néha egy kicsit...mintha valami hozzákötné a tükörhöz, egyfolytában előtte ül. Ha kiteszem a szobából a macskát és becsukom az ajtót egész addig ül az ajtóban nyávog és karmolja az ajtót, amíg be nem engedem, és ahogy kinyílik az ajtó egyből a tükör elé fut. Azt is megpróbáltam, hogy átvittem a ház egy másik pontjába a tükröt, de semmi nem változott. Sőt úgyis megpróbáltam, hogy úgy változtattam a tükör helyét, hogy a macskám bent sem volt a házban, mégis ahogy bejött egyből a tükörhöz futott, pedig nem is tudhatta, hogy melyik szobába vittem át. Szerintetek mitől van ez? Mi a magyarázat? Nagyon kezd zavarni ez az egész, szerintem valami paranormális háttere van ennek az egésznek, a szüleim/barátaim nem hisznek nekem, azt mondják, hogy hülye vagyok, szóval a tükörtől nem tudnék megszabadulni, mert egy elég nagy és régi, antik tükörröl van szó. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon és a macskám ne kötődjön a tükörhöz? Már nagyon idegesít a sok nyávogás...

2016. nov. 18. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A macskádat is idegesízi, hogy lát egy másik macskát, aki nem mozog és nem nyávog. Várja, hogy megelevenedjen. Természetes dolog ez a macskádtól. Vidd el a tükröt a lakásból.
2016. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már, hogy másik tükörrel is csinálja e? Mert ha igen akkor nem hinném hogy természetfeletti oka van
2016. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A házunkban található egy másik nagy tükör is az előszobában, amivel nem csinál így a macskám. Csak ezzel a tükörrel...
2016. nov. 19. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Letakart tükörrel is ezt csinálja, pedig nem látja magát benne...
2016. nov. 19. 20:45
 5/7 anonim válasza:
21%
Le kell vágni a bajszát.
2016. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy azt hiszi, hogy egy másik macska van ott, és szeretne vele kapcsolatot teremteni, de ő ugyanazt mondja amit ő, vagyis csak a száját kinyitja vele ugyanabban az időben, de a másik tükörbe még nem nézett bele, vagy azt a tükröt már megszokta. Próbáld meg azt, hogy valami ételt teszel a tükör elé, és mit csinál, ha nézik miközben eszik, és a másik fél is eszik.
2017. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szabadidejét"

Ez jó, amúgy munkaidőben egerészik?

2023. okt. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!