Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazás: volt, aki...

Asztrálutazás: volt, aki ugyanitt akadt el, és innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az alfa állapot semmiség.

A théta is. Eljutok a képekig és a vibráló állapotig. Érzem, hogy tudok mozogni egy kicsit, miközben mozdulatlan vagyok. Lebegés, oldalra fordulás, végtagjaim mozgása - érzetre - megy.

Azt mondják, innen is ki lehet lépni, de nekem még nem sikerült, sem a létra, kötélgyakorlattal, sem a többivel, nagyon sokfélét próbáltam.

Én alvásparalízisből szeretnék kilépni, állítólag az stabilabb is. Volt már alvásparalízisem egyszer spontán, azóta sosem.

Viszont vagy nem tudok mélyebbre menni egy bizonyos pontnál, és feladom egy-másfél óra után, vagy a tudatomat nem tudom ébren tartani, és egyszerűen belealszom.


Segítség, valaki?


2016. nov. 20. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek kellene kilépnie igazából? Talán mert nincs minek kilépnie? :) Üdv. a valóvilágban!
2016. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondogasd magadnak, hogy ki tudok lépni atestemből. Most ki fogok lépni és mindíg valami közeli helyre koncentrálj pl sarki közért a szomszéd lány hálója. Oda könnyebb kijutni először.
2016. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A ValóVilágban 43%-kal elvesztenéd a párbajt ellenem. Kiviszlek, kint hagylak, magamra pakoltatom.
2016. nov. 20. 12:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, hogy folyamatosan mondogatok magamban valamit, de az egyszerűen annyira túl tudatos dolog nekem, hogy még annyira sem enged ellazulni. Bár lehet, hogy ezt fogom próbálni hosszabb ideig, mert így tényleg meg tudom tartani a tudatomat, a fókuszt. Vagy maximum próbálkozom tovább a korábbi módszerekkel. Köszi!
2016. nov. 20. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Technikákra fókuszálsz, Direkten minden tudatra működő, de messze nem legjobb módszert használod. Nagyon jó vizualizálni ha kezdő vagy, de e szinten már régen kizárólag gondolatokkal kellene irányítanod mindezt.

Csak kis gyakorlás és érezni fogod ahogy minden porcikád kivágyik jelenlegi helyzetéből, mintha semmi sem létezne csak balra/fel/akármerre haladás.

Majd egy picit magasabb szinten ugyanez kell dimenzió lépéshez is, amit már érdemes elkezdeni, mert enyhén érzékelni így is fogod őket.

És igazából ugyane technika mindenre mit csak csinálnál.

Kizárólag gondolatok számítanak, ha jól gondolsz, jól érzel, csak gyakorlás kérdése.


Egy, másfél óra utáni elalvás pedig erőlködéstől van. Ezért van, nincs módszer amivel ébren tudnád tartani.


Írj rám egyéb információért vagy akármiért.

2016. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"annyira túl tudatos dolog nekem, hogy még annyira sem enged ellazulni"


Nincs direkt összefüggés, csak ha rossz tudatállapotod van.

Tanulj meg felsőbb nézőpontból gondolkodni s még asztráltested is csak egy kisebb valódnak fogod érzékelni s itt már értelmetlenné válik túl tudatos vagyok, mert teljesen tiszta, szinte ego mentes tudatos gondolataid lesznek.


Ha kell segítség, írj rám s megmutatom hogyan gondolkodj megtanulásához.

2016. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, értem, amit mondasz, nagyon hasznos szempont, amit nem vettem eddig figyelembe, köszönöm! Ha így sem érek el haladást vagy sikert, pár nap múlva írok neked.
2016. nov. 20. 13:41
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon közel voltam... nagyon erősen éreztem a vibrálást, sokkal erősebben, mint szoktam. Megpróbáltam kilépni, de egy nagyon picit túl korán, így viszont volt egy pár perces féltudatos álmom, és szerintem alvásparalízisem is, mert a gyerekszobámban "ébredtem", láttam, hogy kint ég a villany és anyám csinál valamit. (Ablakkal szemben alszom és már nem lakom velük.) Aztán teljesen felébredtem.

Szóóóval majdnem. :O Éjjel megpróbálom megint.

2016. nov. 20. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
alacsony az energia szinted csak szólok.
2016. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Határozottan nem az. Nagyon is magas, és ezt nem egy ismeretlen ember mondta tőlem térben távol, hanem egy hozzáértő, megbízható ismerősöm szemtől szemben. Fogalmad se lehet. Ez kb olyan, mint a hiteles jósnő, aki rám írt facebookon, hogy menjek el hozzá, mert két éve rontást tettek a kapcsolatomra. Ki volt írva, hogy egyedülálló.
2016. nov. 20. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!