Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális dolgok történnek...

Paranormális dolgok történnek velem és egy lány között. Vélemények?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és hozok egy gyors példát ami nemrég történt velem, de előtte már rengeteg ilyen volt, de ez ösztönzött hogy írjak.

Ma néztem 2 youtube videót egy kezdő videósról, aki nem is felkapott, rá egy órára a lány aki az osztálytársam elküldte a két videót hogy:"Nézd mit találtam! Őt is és engem is sokkolt mert elmondtsm neki.

Aztán egyszerre gondolunk ugyanarra az emberre....vagy megy a fejembe egy szám ő meg elkezdi énekelni...Szerintetek csak a sors fintora, veletek is szokott ilyen történni? Engem egyre gyakrabban, kb. naponta es mar nem tudom hova tenni...



2016. nov. 30. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem is,mikor még suliba jártam,volt egy srác osztálytársam,aki néhányszor azt mondta ki,amire én is gondoltam órán,vagy egyszer magamban(a fejemben)gondoltam egy zenére,és 1 másodperccel később azt dúdolta.
2016. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én meg lány vagyok,bár nem tudom ez mennyire fontos a kérdés szempontjából :D
2016. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
a 100 lábú 5 gombos vérpatkány volt. ez 100%
2016. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
olyan izgalmas h az x atkákban a helye...
2016. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Húú vazze, tényleg? Hát ez zsír.
2016. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az emberekkel viszonylag gyakran megesnek ilyenek, nem tartják különlegesnek, velem is vannak ilyenek, ettől függetlenül kicsi az esély az ilyenre. Becsüld meg és vedd észre az élet csodáit. :)
2016. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazából kísérleti sziámi ikrek vagytok, és egyszerűen csak működik az agyatokba ültetett adóvevő. El se tudod képzelni, hogy a kocsmába mennyi paranormális ugyanarra gondolás van.
2016. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem telepatikus kapcsolat van közötettek. Vedd el feleségül.

Vagy ha nem veszed el feleségül beszéljétek, hogyha a valamelyikötők azt érzi, hogy a másik bajban van akkor nem fogtok tétlenkedni. Ebből a helyzetből sok minden pozitív dolgot ki tudtok hozni. Amúgy nyugodj meg, ilyen a tudósok többsége szerint létezik. Semmi fekete mágia meg ilyen hülyeségek. A tudósok többsége ezt mondja, hogy létezik telepátia és erre találtak bizonyítok, csak, hogy az nem bizonyít semmit.

2016. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát, a youtube videók alapján nem mondanám biztosra. Nem tudom, hogy tudod-e, hogy valahányszor felmész a netre a honlapok beazonosítanak (kb. 8 emberre tudnak leszűkíteni az egész világból, ha nem vagy bejelentkezve) és úgynevezett ajánlattevő rendszerekkel határozzák meg, hogy milyen tartalom érdekelhet.


Ha a rendszer észreveszi, hogy valakivel ugyan azokat a dolgokat kedvelitek, akkor azokat fogja neked kidobálni mondjuk videót a youtube linkeknél (vagy a hirdetéseknél, cikkajánlóknál), amiket az illető megnézett. És ez egy ördögi kör...


Velem és a barátommal egész gyakran van, hogy ugyan arra gondolunk. Ez azt jelenti, hogy hasonlítotok és hasonló tapasztalataitok vannak.

2016. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem akartam megmondani neki. De úgyse hiszi el.
2016. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!