Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy Haza...

Miért érzem úgy, hogy Haza akarok menni, de az Otthont nem egy konkrét hely jelenti?

Figyelt kérdés

Vágyom haza. Akárhol legyek. Soha nem volt honvágyam, haza, ahol lakom, a szeretteimhez, semmilyen értelembem. De most Honvágyam van, és tudom, az otthont egy bizonyos személy jelentheti. Nem egy fix hely. Ahol Ő van.

Más érzett már így? Miért érezhetem ezt? Normális ez?

Nemrég találkoztam valakivel. Azóta fokozódott az érzés. Nyugalmat és boldogságot éreztem mellette. Mióta elbúcsúztunk és nem láttam, úgy érzem "hontalan" vagyok. Nem magányos. Nem szeretetlen. Hontalan. Gyökértelen. Nem is hontalan... Nem-nem. Nem. Honvágyam van. Látni őt. Megölelni. Hazatérni...


2016. dec. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn is szeretem Müller Pètert! Jól meg tudja fogalmazni, hogy ez a Szerelem! :)
2016. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, más is van így :) Nekem is egy másik személy az Otthon, de nincs és vágyom minden másodpercben hazatérni...Ő nem így érez, most már csak az maradt, hogy nálam is elmúljon...
2016. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt szoktak mondani, hogy ez a spiritualis ebredes elso fazisa. Ikerlang szerelmekre is jellemzo erzes.
2016. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megláttam és éreztem, hogy hozzá tartozok. Akkor még nem szavakba önthetően. Mintha mindig is ismertem volna. Azonnal bíztam benne. Azt se tudtam ki ő, de már szerettem. A legjobb metafora rá: olyan érzés volt, mint hazaérni.
2016. dec. 1. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezt eddig csak zeneszámoknál éreztem,úgyhogy te jobban jártál xD
2016. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!