Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma átszaladt tényleg előttem...

Ma átszaladt tényleg előttem egy fekete macska az úton. Mire számíthatok a továbbiakban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
AZ attól függ hogy babonás vagy-e.A német területeken a macska futásának iránya dönti el vajon szerencsét vagy szerencsétlenséget hoz-e. Máshol úgy tartják ha négy lépést teszel hátra akkor nem ér semmilyen balszerencse. Én ennyit találtam remélem segítettem:)
2010. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Rászar a fejedre egy madár, aztán jön egy néger banda és magukévá tezsnek egy kuka mögött, majd ha haza mész látod hogy a kutyád megfulladt a macskádtól amit megevett, majd leszakad az erkély amin épp álni fog és eltöröd mindkét lábad és közben kirabolják a házad.


Amúgy semmi érdekes..

2010. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Xd

Jobbról balra történt meg az eset!

???

2010. máj. 3. 15:52
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ebbe a rovatba írtál, ezért komoly a válaszom. 40 éve halt meg az édesapám, akkor voltam 13 éves. Beteges volt, mi vidéken laktunk, Apu pesten kórházban. Anyu elment meglátogatni, mondta, mikor ér haza. Sosem hittem a macskás dologban. Aznap délelőtt a barátnőmmel bringáztunk (nyári szünet volt) és balról jobbra átszaladt egy fekete macsek előttem. Olyan furán megborzongtam, de nem érdekelt tovább. Estefelé a bátyámmal elindultunk az Anyu elé, és az úton volt egy kanyar, ami előtt egy fekete macska szintén balról jobbra átfutott előttünk. Akkor mondtam a bátyámnak, valami baj történhetett, mert ma már ez a második eset. Kinevetett, hogy ne legyek babonás, mikor a kanyarból felbukkant az Anyukánk, és a mai napig a fülemben cseng a hangja: ne nevessetek gyerekek, meghalt az Apátok. Na, azóta hiszek ebben a babonában. Inkább megállok, és megvárom, hogy valaki előttem átlépjen a macsek útvonalán. Nem vidám történet, de igaz.
2010. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyet látsz, meg kell várni amíg elmegy valaki előtted és akkor nem lesz semmi baj. :)
2010. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
15:58 vagyok. Állítólag ez szerencsét jelent, mármint az iránya. Neked fordítva szaladt, mint nekem.
2010. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Én erről annyit tudok, hogy ha egy fekete macska szalad előtted az balszerencsét jelent, ha fehér akkor az szerencsét jelent.
2010. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az jó!:)

Mi van, ha sötét szürke volt? De nagyon?

2010. máj. 3. 16:06
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek kifejezetten szerencsét hoz a fekete macska, szinte kívánja, hogy ha lát egy ténfergő cicát, az szaladjon át előtte.


Én nem vagyok babonás, de mindig egy picit rossz érzésem támad ilyenkor.

2010. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tőle, ne beszéld be magadnak. :) Az én fekete cicám naponta többször átszalad előttem, sőt még rajtam is, mégis élek és virulok. :) Ha átszalad előtted egy fekete macska, csak annyit jelent, hogy ő is megy valahová. :)
2010. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!