Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekelnének az ezotériának e...

B.Robi kérdése:

Érdekelnének az ezotériának e fajta, mély dolgai, sokat szeretnék megtudni, és cselekedni. Hogyan kezdem el?

Figyelt kérdés

Üdv


Hogyan folyásolhatnám be az életem "varázslással". Például a nekem nem kívánatos személyeket, fizikailag, mentálisan támadni? Vudu baba, vagy valami hasonlók.. Nem tudom nem vagyok benne a témában azért is fordultam ide. Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy segítsen. Nagyon, nagyon fontos lenne. Előre is nagyon szépen köszönöm a kommenteket. Komolyabb szakértelemmel rendelkező személyek privátban (is) írjanak. Előre is köszönöm.



2017. jan. 17. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Elsőként mindjárt a hozzáállásod megváltoztatásával.

Ha ezoterikus nézeteket és eszközöket (már amelyek tényleg működnek) mások ellen akarsz felhasználni, inkább bele se kezdj. Mint az összes tanítás, így a legtöbb ezoterikus nézet is a fejlődést, a jobb emberré válást segíti elő, ebbe pedig nem fér bele a szándékos ártani akarás.

2017. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kezdd az elején: tanulj!

Csak addig próbálkozz ezzel: "a nekem nem kívánatos személyeket, fizikailag, mentálisan támadni", míg nálad nagyobb tudású fel nem fedi rosszindulatod és ellened fordítja tudásod! (Remélem hamar megtörténik...)

2017. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nem kívánatos személyeknek úgy tudsz a leghatékonyabban ártani a jelenlegi tudásszinteden, hogy jól pofán vágod őket.

Mást neked nem is ajánlok. Ha pedig ehhez gyenge vagy, a mágiához még gyengébb lennél.

2017. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus szakemberrel kezdd az egészet, aki rendet rak a lelkedben. Ami jelzi hogy nem vagy rendben: az motivál hogy másnak árts valamivel.
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, nem való az neked. Hogyan akarsz nálad nagyobb erőkkel együttdolgozni, ha a saját indulataidat sem tudod kezelni?

Maradj az konditeremnél, gyúrd ki magad, és vetkőzd le a komplexusaidat.

Kezd az alapoktól: üres rúd ötszázszor, az szálkásít, aztán +10 kiló, és így tovább...

2017. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves egybegyűltek! Amikor bejelentkeztek ide, erre a weblapra, akkor eszetekbe jut nektek egyáltalán az az effektív tény, hogy sok embernek ez az oldal egy menedék, megnyugvás, segítségkiáltás? Többek közt nekem is. Az életem csak is rossz dolgokból tevődik össze. Nem feltétlen erre szeretném használni a "tudást". Arra, hogy megvédjem magam az iskolaablak mindennapos kilógatása alól. Kérdés, az, hogy hogyan kezdem el ezt tanulni, és ki az akiért hozzá. Ennyi! De nem tudtok Ti semmit. Csak töltitek itt az időd és lehúzzátok másoknak az energiáját! Tisztelet a kivételnek! Bunkó, köcsög, parasztok!
2017. jan. 19. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát most szíven ütöttél! Remélem, legalább jó magasan van az az ablak...
2017. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pszichológus ért hozzá, hozzá kell fordulni és osztályfőnökhöz, tanárokhoz, mint ilyen okkultista dolgokkal foglalkozni.
2017. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rettentő megható. :D Aki tényleg tanulni szeretne, az megtalálja a módját. Neked: pszichológus, konditerem, harcművészetek. A mágia nem valami csodafegyver, amivel lövöldözhetsz a piti kis "ellenségeidre" - majd ha fejben rendben vagy és megerősödtél, akkor állsz készen, hogy belépj ebbe a világba. Akkor már meg tudod adni azt a tiszteletet ennek a területnek, amit megérdemel, és a helyükön tudod kezelni az embereket is, akiket most nem. Ja, és hidd el, mi se kipárnázott úton jutottunk el oda, ahova, továbbá az út későbbi szakaszai sincsenek kipárnázva, sőt.
2017. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!