Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval,nemrég olvastam az asztrtestről,hogy elhagyhatod az igazi tested és bojonghatsz tèrben és időben.Mennyi időbe telne elsajátitaní és milyen érzés.Ha nem térek vissza mi lesz.Tudom hülyén hangzik ilyeneket kérdezek de annyi kérdést láttam,ahol komolyan gondolták.Ez tényleg igaz,hogyan lehetséges,ott te irányítod és nem olyan mint egy álom?Ne gondoljátok,hogy hülye vagyok csak érdekel az igazság.

2017. jan. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsèges, de mivel nem fizikai megtapasztalásról szól, így a fizikai világra alkotott fogalmakkal nem írható le. Sok trükk van hozzá neten.
2017. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag, ha elhagyod az élő tested, hogy máshol érzékelj dolgokat, távol a testedtől, akkor az üres testre más is igényt tarthat rövidebb vagy hosszabb távra.
2017. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, mit gondolok erről.


A tested te magad vagy, a lelked egy - fizikailag is megnyilvánuló - darabja. Ergó nem tudod otthagyni. Kivetíteni a tudatodat képes lehetsz gyakorlással/képességgel ideig-óráig, mert valójában nem létezik tér abban a formában, ahogyan éber állapotban tapasztaljuk. A legtöbb ember számára ijesztő dolog, mert egyrészt szokatlan, másrészt azt gondolják, hogy elhagyják a testüket, és képtelenek lesznek visszatérni bele, holott visszatérni egyszerűbb, mint "kivetülni" belőle.


Halálközeli élmény során nagyon sokan eljutnak ebbe a tudatállapotba, de ez nincs összefüggésben feltétlenül a halállal, mert a testenkívüli élmény számos más - élettanilag normális helyzetben - is megtapasztalható.

2017. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Asszem nincs igazad. De nem fogom leírni, hogy mièrt neharagudj. Sok lenne az neked ès úgyis mást tanultál.
2017. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oks. Azt is elmeséled, kérdező, hogy mi a túrót csinál a tested, amíg te őt elhagyva bolyongsz? Ki a ménkű irányítja akkor a porhüvelyedet? Vagy csak úgy van? Nem lélegzik, nem működnek életfunkciók?
2017. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinted én,miért kérdezem énis tudni akarom,de ez egy olyan álomszerű dolog lehet.Mit csinál a tested már ne haragudj,de a testnek megvannak az önműködési funkciójai.Mikor alszol is lélegzel és nem fulladsz meg a szíved is ugyanúgy működik.
2017. jan. 24. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

"a testnek megvannak az önműködési funkciójai.Mikor alszol is lélegzel és nem fulladsz meg a szíved is ugyanúgy működik"


Önműködő? A tudat működteti, akkor is, ha nem veszed észre. Érdekes, kómában vagy klinikailag halott állapotban már nem "önműködő" a test...

2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ez most komoly? válasza:
22%
Nekem egyszer sikerült. Sajnos a szántóföld közepén hagytam el a testem. Így élőben nézhettem végig hogy szétszaggatja egy önjáró bálázógép. Csúnya látvány volt. Nem javaslom. Ráadásul a vértől és az emberi maradványoktól berohad a szalmabála és akkor anyázni fog a paraszt.
2017. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!