Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Profik, Asztrál utazás hogyan...

Profik, Asztrál utazás hogyan kezdődik?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki az előtt élt át asztrál utazást mielőtt tudta volna mi az? Le tudnátok írni milyen típusai vannak, milyen volt az első néhány élmény?

Milyen távolságba lehet lejutni, mennyi ideig lehet szabadonhagyni a testet, térben vagy más "dimenzióba" lehet utazni, csak testen kívül, vagy más testében lehet utazni?


Mi a célja a dolognak?



2017. jan. 23. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Ausztrál?
2017. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Először is veszel egy repűlő jegyed ,ez nagyondrága lesz...

Mi dolgod van ott ha meg csak látni akarod ott a' google térkép.

2017. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Velő, rád mindig lehet számítani!
2017. jan. 23. 16:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérem, aki úgy érzi tud segíteni a témában, válaszoljon!
2017. jan. 23. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

A saját képzeleted határáig, bárhova utazhatsz :)

Mások testébe viszont nem lenne üdvös 'belebújni' :)


Nekem már 7 éves korom óta vannak ilyenek és igazából fogalmam sem volt erről, hogy mi ez. Még most sem tudok elindulni akaratlagosan, csak spontán, valahol az ébrenlét és az alvás határán. A rendszeres utazásaim előtt az én életemben elég sokáig jelen volt az alvásparalízisnek elnevezett jelenség, ami kb. abból áll, hogy alvás közben a tudatod éber, de mégsem tudod megmozdítani egyetlen testrészedet sem. Hallucinációval is járhat, de mivel átmenetileg teljesen lebénul ilyenkor az ember, nem tudsz jelezni még a melletted fekvőnek sem, hogy ébresszen már fel. Szerencsére ez egy idő után megszűnt nálam.


Az asztrálutazás elég érdekes, teljesen más mint a 'földi valóság'. A szobában a bútorok összekeveredhetnek, de fel fogod ismerni, hogy még a szobában vagy. Simán át tudsz repülni a falon, de ha nem vigyázol, az is előfordulhat, hogy az utcára kiérve lesüllyedsz mondjuk a beton alá. A navigációt kb. úgy tudod elképzelni, mint ahogy az Avatarban ábrázolták a sárkányon repülést, amire gondolsz, arra indulsz el.


Mivel akaratlagosan nem, csak spontán tudok elindulni, így egész életemben összesen kb. 10-15 ilyen túrám volt, szóval ha valaki tapasztaltabb, javítson ki engem is pls, ha valamit rosszul értelmeztem.

2017. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez az asztrál utazád ???

Akkór én tudok ilyet megiszól jó sok pálinkát és a' többit a' képzeletedre bízod és láttam már zőld macskát is benne.

Meg minden varázs teremtményt. Ott van Gyōngy is ő majdnem álandó halucinálás . Viszont szoktam vele beszélgetni is.

Nem pártólja az ivást majd egy decit kiborítottam ,mert rám kiabált . "Ne merészeld !" Én meg kiöntöttem ! :`(

2017. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Sötétségges kezdődik.
2017. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!