Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak az angyalok és a...

Miért vannak az angyalok és a szellemek mindíg ruhában? (És ha van már ruha van rajtuk, akkor miért nincs náluk például egy mobiltelefon is? )

Figyelt kérdés

Amikor sikerül lefényképezni egy szellemet vagy egy angyalt, akkor azon mindíg van valami ruha is. Ezt nem értem. Azt honnan szedik a túlvilágon? Nekem az lenne a logikus, hogy ezek a lények csak a saját testüket tudnák átvinni, a rajtuk lévő ruhát, órát, mobiltelefont nem. Szerintem ha hiteles lenne egy ilyen jelenés, akkor ott tutira nem lenne rajta ruha.

Egy igazi angyal különben is meztelen!



2017. febr. 5. 07:34
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Na, szerinted? Mert kamu az egész! Így már világos? Ezt tényleg meg kellett kérdezned?
2017. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert nem akarnak sokkolni meztelen testükkel.

Ha a polcról le tudnak lökni aránylag nehéz tárgyakat, gond nélkül a ruhát is át tudják vinni a másvilágra.

Figyeld meg a katolikus templomok festményeit, az angyalok ágyékkötőt, vagy azt sem viselnek.

2017. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nincs anyagi testük, a ruha pedig szintén anyagi természetű dolog, ezért valószínű, hogy csupán az energiájuk frekvenciájának megváltoztatásával keltik azt az illúziót, hogy ruhát viselnek. :)
2017. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, hallotal-e errol a story-rol. Ket emberrol szol Adam es Eva. Ettek a tiltott gyumolcsbol stb...de reszletesen nem fogom leirni hasznald a google-t ;) Nekuk kotelezo ruhat viselni / telefon nem kell...mert ok meghalljak Isten szavat.
2017. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem a logikus az, hogy ahonnan ők jönnek, az s egy ugyanolyan világ mint a mienk.
2017. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem levo hsz-hez. Csak, lehet, hogy ok olyan 200-500 evvel elobb vannak mint mi :D
2017. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsóka__ ***** válasza:
A szellemek azért, mert egész életükben ezt szokták meg. Van, amikor nem is tudják, hogy meghaltak, élik az életük egy részét a korábban megszokott módon.
2017. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!