Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet érezni az angyalo...

Hogyan lehet érezni az angyalokat?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy meg lehet érezni a jelenlétüket. De hogyan, mit érez olyankor az ember? Komolyan kérdem, nem kamukérdés!

2017. febr. 16. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én álmomban találkoztam egyel. Szerintem az én őrangyalom volt. Rémálmom volt, olyan szörnyű, hogy álmomban az angyalomhoz kiabáltam segítségért és ő eljött. Beszélt hozzám, azt mondta, hogy ne féljek röviden csak rémálom volt és azt hiszem a hatodik érzékem meglétéről beszélt. Gyönyörű volt. Én még sosem álmodtam ilyen intenzívet. Teljesen tisztán hallottam és láttam. Emlékszek rá a mai napig. Éreztem azt a határtalan, gyönyörű szeretet és napokig éreztem. Sőt ha visszagondolok rá, akkor még mindig érzem. Most már tudom, hogy tényleg vannak és léteznek és hogy mindig itt van velem. Ezenkívül tán sikerült kétszer két különböző angyallal, Mihállyal és az őrangyalommal beszélni meditációval. Angyali meditáció, írd be youtube-ra. Viszont az nem volt olyan intenzív nekem, mint az álmomban.
2017. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Végtelen, határtalan és kellemes szeretettel teli érzés, mely felemel és nagyon jól tölt el.

De az angyalok jobbára, pozitív entitások, pozitív lények.

2017. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez attól is függ, hogy milyen angyal. Mert mondjuk a vihar angyala az nem biztos, hogy jó érzés. Sőt azt az Atlantisz Angyalai könyvben is írják, hogy őt ne nagyon hívjuk.

Változó. Nekem általában erős szívdobogásom van amikor behívom az angyalt, meg melegség tölt el. Ez a testérzet. Amúgy mindenki mást.

2017. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó szaglóérzékkel.
2017. febr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Belső figyelemmel. Èszre tudják venni a szokatlan gondolatokat. Belső tudatosság nèlkül ez veszèlyes mert tudathasadást kaphatsz.
2017. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12%
Sehogy mert nincsenek
2017. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!