Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáció? Ki, mikor, hogyan?

Meditáció? Ki, mikor, hogyan?

Figyelt kérdés

Egy projecthez szeretnék adatot gyűjteni, az emberek meditációs szokásairól, mindenkinek köszönöm szépen előre is a segítségét!


Kor?

Nem?

Végzettség?

Otthon? (garzon, lakás, ház, villa, stb)

Kereset?

Körülmények? (csendben, sötétben, zenével, kristályokkal ,kövekkel, társaságban, természetben, stb)

Időtartam?



2017. febr. 21. 13:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
16 éves lány vagyok, szóval tanulok (és majd továbbtanulni is szeretnék), a keresetemről meg, hogy hol élek nem igazán tudok mit mondani, a körülmény csendben, egyedül éjszaka a sötétben, az ágyamban, kb. 1 óra, bár ez változó.
2017. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
23,nő, főiskolai diploma, lakás, nettó 220 ezer, reggel a korai órákban (lehetőleg még napfelkelte előtt, ekkor a legkedvezőbb a mantrameditáció, kb 2, 2,5 óra).
2017. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Kereset.. az..

Hát bocsánat, de.. még a véleményemet is megtartom inkább magamnak :)

2017. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Névtelenül nagyon nagy áldozat megmondani tényleg :D más topikban konkrétan rákérdeznek. Inkább ne írtál volna, megspórolhattál volna magadnak ennyit.

A többieknek köszönöm a segítséget. :)

2017. febr. 21. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Bocsánat, de akármilyen project is ez, a kérdésekből látszik, hogy lövésed nincs az egészről.. A meditációnak -többek között- pont az az egyik lényege, hogy nemre/korra/származásra/anyagi helyzetre/stb. -re való tekintet NÉLKÜL bárki megtapasztalhatja, mivel minden és mindenki EGY. De igen, bár ne írtam volna.. Kicsit ijesztő, hogy a meditáció égisze alatt, vajon milyen projectet akartok összehozni :/
2017. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

30

Férfi

Középiskola

Lakás

Van keresetem.

Manapság nem meditálok.

Manapság nem meditálok.


Régen csináltam csakratisztító gyakorlatokat, illetve mantráztam mantrákat, miközben mandalát vagy yantrát néztem, esetleg valamely istenség képét Hindu illetve Tibeti kultúrából, de manapság nem csinálom. Igazából nem tudom miért, időm lenne rá.


De az, hogy elképzelem a lelki békét, megteremtem a jövőt, megoldom anyámmal a kapcsolatot, mint meditáció, az nekem csak időhúzás.

2017. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fel akarta mérni, hogy mely korcsoporta, nemre stb jellemző a transzcendens iránti vonzalom itt a GYK-n. Természetesen bárki megtapasztalhatja az Egyet, ha van rá hajlandósága, érdeklődése.
2017. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) Megnyugtató, hogy másnak egyértelmű volt, hogy mi lenne vele a cél, csak a kötekedő, kioktató jóginak nem.
2017. febr. 22. 09:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

43

férfi

középfokú

családi ház

változó

csendben (régebben binaurális ütemre)

2X1 óra (reggel-este)

2017. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jógi ;)

Ki a túró kérdez rá az ember keresetére egy meditációs kérdőívben? :) És minek? :)

2017. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!