Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az idézet (angolul van)?

Mi lehet az idézet (angolul van)?

Figyelt kérdés

Egy oldalon találtam valakit, akinek a személyes leírásában nem volt más, csak egy idézet:

I gave them everything that a human could wish for. From them, I wanted only one thing. But I had to wait for too long, that I don't need it anymore.

Próbáltam rákeresni de úgy tűnik egyedi. Szerintetek mit mond ? Mire lehetett szüksége ? Miért nincs már rá szüksége ??



2017. febr. 25. 21:54
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Viszonzásra várt? Megértésre? Törődésre? Szeretetre? (Főleg és leginkább ez utóbbira?)

Azért nincs már rá szüksége, mert rájött, hogy hiába vár, tőlük nem kapja meg.

2017. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent odaadtam nekik, amit egy ember kívánhat. Csak egy dolgot szerettem volna tőlük. De túl sokat kellett rá várnom, szóval többé nincs rá szükségem.


Ebből a megvilágításból nekem azonnal az jön le, hogy ez maga a "szeretet" volt. Persze lehet hogy a befogadás, elismerés, stb. de mind a szeretetre vezethető vissza.

Biztos nem anyagiak, hiszen nem úgy fogalmaz, és kiemeli azt-az egyet. :)

Az ilyen érzelmesebb hangvételű dolgok, meg erre szoktak célozgatni.


Bár lehet, hogy egy jól elkészített pörköltöt akart, krumplival, ubisalival, csak az asszonyka amire megfőzte már nem bírta tovább, ezért jól lakott a tegnapi pacallal, és már nem kell neki. :D

2017. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pörkölt mi ? :D

Én is a szeretetre szavazok. De ez esetben az utolsó mondata nem a legboldogabb dolog amit a mai napon olvasok...

2017. febr. 25. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, elvárni a szeretetet mástól egyrészt nem szép dolog, másrészt csak ilyen versikéket szül, amiket sokan irányadónak tekintenek, közben az írója nem tudta, hogyan működik a szeretet. Hát nem úgy, hogy "én már adtam neked szeretetet, úgyhogy most már te is adjál b..meg!" Ez csak elvárás, nem szeretet.
2017. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt a részét a történetnek már nem tudjuk meg
2017. febr. 27. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!