Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig akkor látom, mikor már lemondtam róla?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe, és valahányszor próbálom kiverni a fejemből, és már éppen sikerül, akkor felbukkan. Ezek a találkozások olyanok, mintha valaki szíven ütne . Ezzel az univerzum, vagy más természetfeletti hatalom mondani akar valamit? Nem igazán hiszek az ilyesmiben, illetve csak kivételes alkalmakkor. Megtudná mondani valaki, hogy ez miért van, és mit jelent?

2017. febr. 26. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt írta a horoszkópom: Szerelem: Mindenkinek jár még egy esély. Jár még egy esély a párodnak, de jár még egy esély neked is. Vajon ez a két esély ugyanaz az esély, vagy inkább egy másik? Bárhogy is alakul a hétvége, tartsd észben: Most van itt az ideje annak, hogy új esélyt kapjatok. Egy új esélyt arra, hogy boldog, és szeretetteli kapcsolatban éljetek. Egy új esélyt arra, hogy megtaláljátok azt a pluszt, amit olyan régóta kerestek már.


Nem tudom hogy mi ez az egész. :/ Kérlek segítsetek!

2017. febr. 26. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyzet?

Helyzeted megmondva elmondom mit üzennek neked és mit kéne tenned( bár ezek nagyban ugyanazok).

2017. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Velem ugyanez van.nagyon rossz.

Az élet furcsa fintora .

2017. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
Ööö...hàt nem lemondani kéne hanem inkàbb beszélgetni vele.
2017. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!