Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik Isten, akkor miért...

Ha létezik Isten, akkor miért hagyja, hogy a Háttérhatalom (Illuminati) irányítsa a Földet?

Figyelt kérdés
És minket embereket. A Háttérhatalom a gonoszt szolgálja, a Sátánt, minket pedig ők irányítanak. Mikor lázadunk fel végre Krisztus Urunk dicsőségére és métók arra, mire teremtettünk?

2017. márc. 1. 09:09
1 2 3
 1/21 imgonnabeunfriendly válasza:
54%
Az én szakterületem a koponyalékelés..
2017. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A Sátán most erősebb mint valaha. Napról napra sokasodnak a követői. Csak az igaz hit Istenben, ami megvédheti lelkünket a kísértéstől. A hüllők hamis arcukat mutatva csábítják el embertársainkat és állítják őket rabszolgasorba. Ébresztő emberek amíg nem késő!
2017. márc. 1. 09:18
 3/21 Shai-Hulud ***** válasza:
57%

"Ha létezik Isten, akkor miért hagyja..."

Na ebből egyszerűen az következik, hogy nem létezik...

2017. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

""Ha létezik Isten, akkor miért hagyja..."

Na ebből egyszerűen az következik, hogy nem létezik..."


De létezik, csak önmagunkban kell rá találnunk újra.

2017. márc. 1. 09:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán rosszul tudod és a háttérhatalom létezését is Isten engedi.
2017. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Mivel látszik, nem vagy tisztában az Univerzum működésével, inkább megkíméllek a választól.

Túl sok és túl nagy sokk érne.


Nem mindegy kiről hadoválsz Jézus; Jézus Krisztus; Krisztus; Krisztus Urunk; mivel ezen felsorolt személyek között nincs összefüggés, 4 különböző személyről van szó.

Döntsd el, most akkor kiről is van szó?


Csak a tisztázás végett, a negatív oldal ereje napról napra gyengül, de persze aki nincsen benne a dolgok mélyében, az csak fecsegni tud.

2017. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Jobb lenne robotként élni? Szabad akaratot ad, az, hogy sokan a sátánt szolgálják, az az emberek bűne.
2017. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7-es ebben tévedsz. Attól nem lesz valaki szabad, ha a Sátánt szolgálja, viszont szolga és robot sem lesz attól, ha az Isten által kikövezett úton jár. A gonosz egyszemű befurakodik mindenki otthonába a TV-n, interneten keresztül, vagy ha bemész reggel dolgozni vagy az iskolába, ott is a gonosz belterjes bűzös lényének hódolsz, csak éppen nem tudsz róla.
2017. márc. 1. 10:25
 9/21 anonim ***** válasza:

Az Ezotéria oldalon akarsz téríteni, vallási túbugóságod fitogtatni.

"Krisztus Urunk" nevében szítasz lázadásra?

Benned egy kereszteslovag veszett el.

Azok közül, akik a Szentföld felszabadítására indultak, de végül Bizáncot rombolták le és rabolták ki.

.

Ha úgy gondolod, a hited az igazi, mindenkinek ezt kéne követnie, miért nem vállalod legalább nick-nevedet?

A tanítóknak, hogy hitelesek legyenek, nevüknek kell lenni.

2017. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egy név csak egy név. Számomra nem lényeges. Adhatnék ide bármiylen nevet magamnak,attól még nem tudhatnád, hogy hiteles vagyok-e, vagy sem. Én jobban szeretem, ha a mondandom tartalma alapján ítélik meg a hitelességemet.


Azzal is tisztában vagyok, hogy egymagamban kevés vagyok ahhoz, hogy felnyissam az emberek szemét. Én csak próbálkozom, de minél több követőm akad, vagy ha csak páran is elgondolkodnak azon, amiket írtam, már azzal is elértem valamit úgy érzem.

2017. márc. 1. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!