Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami természetfeletti...

Van valami természetfeletti magyarázat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben minden éjjel 2 és 3 közt felébredtem és olyan érzésem volt, mintha valaki figyelne és mindig egy bizonyos pontra vonzott a tekintetem. A székemet mindig betolom magam után, éjszaka ha felkelek pedig felém van fordulva... ehhez hasonló dolgok, pl tükör leesése történik. Az időpont nagyjából mindig ugyan az...2:45-50

2017. márc. 6. 10:38
 1/5 anonim válasza:
46%
Nekem is volt hasonlo :) Szerintem siman lehet egy szellem aki jelezni akar neked valamit. Vannak emberek akik fogekonyabbak a szellemekkel valo kapcsolatba lepesre lehet te is ilyen vagy es rad talalt egy. Vagy esetleg valamilyen ismerosod, csaladtagod nem halt meg nem regiben? A hazban történt mar halal eset?
2017. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mamám 7 éve halt meg

1 éve pedig a szomszédunk de semmi új, amihez köthető lenne

2017. márc. 6. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha van mód, jó lenne levideózni mi történik nálad éjszaka, pláne a székkel? Vagy legalább az éjszakai hangokat rögzíteni.
2017. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
46%
ez érdekes nekem is volt időszak nemrégiben hogy éjjel 2 és 3 között ébredtem fel minden ok nélkül,akkor nagyon hideg is volt a szobámban.Mondjuk én nem éreztem késztetést hogy egy bizonyos pontra figyeljek de éreztem hogy valami/valaki van a szobában...nekem inkább a kis holmijaimat szoktam hallani a szekrényen,olyan mintha arrébb tolnák őket. De az a helyzet hogy nálunk annyi ilyen jelenség van hogy már szinte hétköznapi dolog és nem ijedek meg. Elvileg bevonzom őket mert 6ujjal születtem és valamiért "vonzódnak" hozzám (ezt több jósnő is így elmondta). Gondolkodtam én is hogy egyszer jó lenne felvenni hogy mi történik este a szobámban de ha látnék valamit azt nem hiszem hogy felbírnám dolgozni ^^
2017. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet előnyös lenne felvenni videóra

Egy részem kíváncsi másrészt, lehet jobb, ha nem látom:)

2017. márc. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!