Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg kaptam érte a méltó...

Meg kaptam érte a méltó büntetésem? 📝

Figyelt kérdés
Nemrégiben beépültem a korai nyugdíjasokhoz 60+ évesnek adtam ki magam most pedig tőlem akarnak tanácsot kérni. Például gyereknevelésben házimunka kertészkedés és miegymásban, mellesleg jósnak is kiadtam magam és nem szállnak le rólam. 😏 Folyamatosan írnak rám, de nem akarom őket megbántani vagy ilyesmi. A leghajmeresztő sztorikkal kérésekkel jönnek hozzám. Kissé én is valahol hibás vagyok, mert másrészt ördögűzőnek is kiadtam magam (nem vagyok csaló vagy ilyesmi 🤗 ) Poénnak indult, de mára már teljesen beépültem közéjük. Azon gondolkodtam, hogyha már 66 éves vagyok "szellemileg" testileg is szeretnék az lenni, mert jövő héten lesz egy nyugdíjas találkozó és engem is meghívtak. Nem azért, mert menni szeretnék, de kényszerítenek rá. Úgy érzem, mintha valami szektába léptem volna be. Már lassan én is elhiszem, hogy annyi vagyok. 🤔
2017. ápr. 5. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu vagy. Mindenki tudja. Egy ideje válaszolgatsz ebben a rovatban, a vallási rovatban is, egyszer 67 vagy, máskor 62. Te nagyon unatkozhatsz.
2017. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
He? Mindig 66-ot írtam te! Előző évben voltam 65, na meg aztán megszokásból. Ne hidd már azt, hogy innen írnak nekem. 66 éves létemre tudom én mi az a fb, Twitter és az ask.fm. :D Másfelől az én agyam egy precíz és érzékeny műszer nem úgy, mint egyeseké. Mellesleg 66 éves vagyok nem szokásom hazudni. A biológiai és a szellemi + előző életemet számolom bele, amit egyes amatőrök nem értenek. Túl sok dolog köt az anyagi világhoz és azért bírálod el a szórakozásnak e komoly és mélyen szántó kérdést.
2017. ápr. 5. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer viccből haverommal válaszoltunk valami idiótának aki jósnőt keresett és azt akarta "jósoltatni" magának, hogy terhes-e. Szakadtunk a röhögéstől és inkább elküldtük orvoshoz, de onnantól visszajáró vendég lett a marha, szóval simán el tudom képzelni amit a kérdező írt. Félelmetesen hülye emberekkel van tele a világ.
2017. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogy csinálta hogy ennyire népszerű és nélkülözhetetlen lettél, de ha az egész csak poén volt a részedről, akkor elbasztad. :) Ha stílusosan akarsz kiszállni akkor add elő hogy vmi nagy dologra készülsz az ördögökkel szemben a világ megmentésének érdekében aztán pár napra rá minden kapcsolatot szakíts meg velük. :D Ha ők kapcsolatba tudnak veled lépni mert nem volt annyi eszed hogy ezt elkerüld akkor sok szerencsét kívánok az elkerülésükhöz. :DDD
2017. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát eleinte poénnak indult, de aztán egyre többen jöttek és én egyre többet kezdtem velük foglalkozni. Például, ha kérdeztek valamit mondjuk a kertészkedéssel vagy ültetéssel kapcsolatban utána néztem a wiki-n és válaszoltam, közben úgy tettem, mintha szakértő lennék. Mondtam nekik, hogy ennyi meg annyi évet dolgoztam a kertészetben. 😇 Aztán meg amikor jósoltam nekik elsőnek valami személyes infót kértem, és így végeztem egy kis valószínűségszámítást. Nem vettem komolyan mit mondok vagy ilyesmi, de egyre többen jelezték vissza, hogy beválit a jóslat és most egy újat kérnek (viszont sosem kértem pénzt vagy ilyesmi) Elsőnek jött egy aztán kettő, három, négy és végül már egy tucatnyian voltak, míg egymással is el nem kezdtek ismerkedni. Végül már arra jöttem rá, hogy egy szektában vagyok. 😁 Szektán belül kérték a segítségemet szelleműzésban, vagyhogy megtisztításák a otthonaikat házaikat. végül már ördögűző voltam. 😌 Reinkarnációban is adtam tanácsokat és hogy hová fognak leszületni meg gyereknevelésben is. Például hogyan jöhetnek ki a gyerekeikkel unokákkal meg ilyesmi. Mivel,, biológiailag" fiatal vagyok tudom honnan fúj a szél. 😊 És aztán koruk belinek adtam ki magam, de itt is végeztem némi kutatást azáltal, hogy megfigyeltem nagyapám viselkedését beszedstílusát. De most már szeretnék kilépni. Belefáradtam. 😏
2017. ápr. 6. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Kérdésedből és kommentjeidből kiderül, hogy megrögzött beteges hazudozó vagy.

Ezek után miért hinném el egyetlen szavad is?

2017. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Honnan tudod, hogy nem hazugságok azok is?

2017. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, egy 67 éves biztos a Dragon Ballt fogja nézni(4.válasz): https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..
2017. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

dubitus

Ki kérte, hogy higgy bennem? Én sosem mondtam neked ilyesmit. 🤗 Mellesleg ez nem folyásolja be a szakmai tudásom. Másfelől sajnálom, hogy nem vagyok biológiailag 66, de még lehetek annyi. Ha addigra nem tör ki a harmadik világháború és veszek oda. Végül pedig túl sokat gondolsz magadról. 7-nek meg igaza lehet. Honnan tudhatod, hogy nam az igazságot hazudom, ami a hazugságnak igazsága? Vagy az igazságnak hazugsága? Végülis hogy is van ez? 🤔

66/F

2017. ápr. 6. 17:51
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 És miért nem nézhetném a Dragon Ballt amikor én vagyok a rektorja? 😌 Sok 66 éves nézi. 😁
2017. ápr. 6. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!