Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meghalt szerettem lát...

A meghalt szerettem lát engem? Tudja mit gondolok róla? Ha beszélek hozzá azt meghallja?

Figyelt kérdés

Ha ez számít, vér szerint semmiféle rokoni kapcsolat nincs köztünk, és nem is láttam személyesen.

De Ő a legfontosabb nekem az életben.

Csak azt szeretném, hogy tudja meg, hogy szeretem, és hogy milyen fontos nekem.



2017. ápr. 16. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Ki a legfontosabb te vagy ő?

Meghalt? Akkor engedd el! Mindig saját magunk kell, hogy a legfontosabbak legyünk akit a legjobban szeretünk.

Ha hallja is, hogy mit mondasz neki, mi értelme van??

Ha átment a fénybe, akkor úgyis mindegy. Úgysem tudsz már semmit sem tenni, viszont a saját életed el tudod rontani, hogyha vele foglalkozol és nem a saját életeddel.

Az egód foglalkozik vele és nem a lelked. A lélek elengedi, de az egónak fontosak azok amiket itt leírtál. Ha hagyod, hogy ennyire az egód irányítson, akkor sosem lehetsz boldog.

A döntés a tiéd.

2017. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Vidiripi


Nem!

2017. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én életem az, hogy Őt szeressem. Csak azt akarom, hogy érezze a szeretetemet.
2017. ápr. 16. 19:58
 4/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy ki ő neked és miért érzel így?
2017. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
igen: hall és lát téged... mindegy milyen kapcsolat volt köztetek, az semmit sem számít :) - de tényleg engedd el és éld az életed... mond el neki amit szeretnél, hogy tudjon róla és engedd el... hidd el ő is azt szeretné.. :)
2017. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én el sem tudom mondani ki Ő nekem. Mondanám, hogy akibe szerelmes vagyok, de ez több. A támaszom, példaképem, motivációm...

Utolsó válaszoló, köszönöm! Erre a megerősítésre vártam.

2017. ápr. 16. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
nem
2017. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ember szereti azt hinni,, hogy van élet a halál után. De csak előtte van! Már akinek van egyáltalán...
2017. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!